Ailemi, nişanlımı geride bırakıp şehir dışına çalışmaya gitmeli miyim?

Gizli Üye
2019 da mezun oldum 2 yıldır çalışmıyorum ve şu an iş buldum şantiyede elektrik mühendisi olarak çalışacağım. Ama nişanlımı ailemi geride bırakacağım ve şantiye bitesiye kadar oradayım. Aklım dahada evde oturma iş buldun çalış diyor gönlümse geride bıraktıklarımda … Siz olsanız ne yapardınız?
Ailemi, nişanlımı geride bırakıp şehir dışına çalışmaya gitmeli miyim?