GencizBiz uygulması yenilendi !🥳 Kariyerinizde kendinizi geliştirmeye var mısınız?

Gizli Üye
GencizBiz
Girişimci ruhunu göstermenin tam zamanı.🥳🥳 Fırsatları kollamaya ne dersiniz?

KYK tarafından hizmete sunulan Genciz Biz uygulaması ile üniversite öğrencileri birçok etkinliğe katılabiliyor, yarışmalardan ödül alıyor, sertifilarlar alıyor. Tabi KYK işlemleri de burdan yürütülüyor.

İster googledan ister uygulama üzerinden erişim sağlanabiliyor. Uygulma üzerinden çeşitli duyurular bildirim gelirken sizlerde ayrıca inceleyebiliriz.

https://gencizbiz.gsb.gov.tr

#GencizBiz
GencizBiz uygulması yenilendi !🥳 Kariyerinizde kendinizi geliştirmeye var mısınız?