Sizce yabancı dil telaffuzunu geliştirmek için en etkili yöntem hangisi?

Oceansoul
Sizce yabancı dil telaffuzunu geliştirmek için en etkili yöntem hangisi?
Yabancı dil öğrenmek ayrı dert, telaffuzu ayrı dert. Özellikle biz Türkler doğru telaffuz konusunda büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Bu soruna bir çözüm bulmak lazım.

Sizce yabancı dil telaffuzunu geliştirmek için en etkili yöntem hangisi?
Sesli kitap okumak
Dinlenilen sesleri tekrar etmek
Sosyal çevre ile pratik yapmak
Tonlamalara dikkat etmeye çalışmak
Diğer (Fikrimi aşağıda belirteceğim.)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sizce yabancı dil telaffuzunu geliştirmek için en etkili yöntem hangisi?