Açıköğretim ortaokul "öğrenci giriş, şifrem doğru ama yanlış diyor?

Elvina__
Giriyorum. Öğrenci girişe şifremi yazıyorum. Karşıma uzun bir yazı çıkıyor. En alta küçük bir şekilde. "onayla" yazısı çıkıyor. Onaylıyorum. Giriş yapıyor. Yine kullanıcı adı (TC) istiyor. Giriyorum. Güvenlik kodunuda giriyorum. Şifrem doğru onuda giriyorum. Ama "kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor?" ne yapmam lazım? Halk Eğitim Merkezi, bu sorunu çözer mi?
Açıköğretim ortaokul "öğrenci giriş, şifrem doğru ama yanlış diyor?