Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!

Moldovyapapatya

Merhaba Benceme hoş geldiniz 🌼

Ders çalışma ve eğitim uygulamaları ile daha verimli bir öğrencilik geçirmeye ne dersin? Öğrenciler için yararlı 10 uygulama burada.

Saatlerce vakit alan, girince çıkmak bilmediğimiz mobil uygulamalar ders çalışmanın önündeki en büyük engel olarak görülür yani sende bu ders çalışmanın önüne geç diye uygygulama tavsiye edeceğim orayı da sosyal medya gibi düşünebilirsiniz. O halde bencemi anlatmaya başlıyorum.

1-Ted

Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!

Fikirleri paylaşmak üzere katıldığı yıllık bir konferans insanlar kısa kısa hikayelerini paylaşıyor. Youtube tan bir kat daha iyi videoları indirip daha sonra izleme şansına sahipsiniz uygymlama tamamen ücretsiz bir şekilde çalışıyor. Ben Ted videoları biliyordum youtube dan izleyip görüyordum bu ders çalıştığım günlerde uygulayamayı keşfedip indirme ihtiyaçı duydum sizde indirebilirsiniz gönül rahatlığıyla.

2-Udemy

Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!

Udemy paralı bir uygulama sizin yapıpta yapamayacağınız şeylerin kursunu bilgisayar üzerinden öğretiyor finans ile ilgili mi kurs almak istiyorsun git al. Ücretsiz bir şekilde de bu abimiz anlatmış videoyu inceleyin.

3-Nox Ocean

Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!

Telefonu ters çevirin odaklanmaya başlayın, zamanınıza önem verin.

Harika bir sualtı dünyası inşa ediyoruz, diğer insanların çalıştığı gözüküyor.

4-YKS Çalışma Programım

Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!

Siz üye olmadan ücretsiz bir şekilde haftalık ders programı sunuyor çok güzel bir uygulama çalışma programı yapmayanlar için harika bir şey ayrıca motivasyon sözleri de koymuşlar bu bir avantaj olmuş.

5- Ordinap

Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!

Harika bir uygulama anlatmaya değmez yaşanması gerekiyor üniversite sınavına hazırlık yapıyorsan yüzde yüz indir, ücretsiz bir şekilde test çizebiliyorsun, hangi üniversite kaç puan kimler hangi sıralama yapmış Akdeniz üniversitesi kaç net istiyor uygulama içerisinde var bazen çekiliş felanda yapıyorlar insanlarla sohbet edebilirsiniz size Ders programı sunuyor haftalık görevleri yapıyorsun videolara erişiyorsun çok yararlı bir uygulama.

Arkadaşlar bence min sonuna geldik inşallah işine yarar, devamı gelmesini istiyorsanız söyleyin ben benceyi uzatıp sizi sıkmak istemedim.

Herkes umarım istediği üniversitede okur.🙏

#Moldovyapapatya

Okuduğun için çok teşekkür ederim ✨🤗😻

Tavsiye Ettiğim Ders Uygulamaları!
29 Cevap