En İyi, Doğal ve Kaliteli Duş Jellerini İnceliyorum!

suunmxv

Hola! Bahsedeceğim ürünlerin kalitesi el, yüz ve vücut temizliği konusunda çok başarılı sabun markalardan yer alıyor. Saç bakımınızda bile rahatlıkla kullanabaleceğiniz bitkisel ve doğal duş sabunları inceleyeceğiz. Eller ve vücüt için ihtiyacı olan nemini korumasını sağlamalıyız. Sabırsızlanıyorum çünkü daha önce belki duymadığınız ürünler bile göreceksiniz. El ve vücüt hijyenin bakımı konusunda hassas olanlar için kullanacağımız sabunlar çok önemlidir. O halde hemen benceme başlıyorum. Keyifli okumalar. :)

Duru Fresh Sensations duş jeli

En İyi, Doğal ve Kaliteli Duş Jellerini İnceliyorum!

Duru fresh yoğun parfümlü bir seridir. Bol bol köpürebilen bir formül ürünüdür. Günlük olarak el temizliğinizi ve vüccüt temizliğinizi rahatlıkla güvenilir şekilde yapmanızı sağlıyor. Duru fresh mikroplardan anında uzaklaştırır. Ayrıca duru sabunları cildinizi nemlendirmesini sağlıyor. Vücudunuz gün boyu nem ihtiyacını karşılamada yardımcı.

Savon de Royal Pearl serisi

Savon De Royal Pearl Serisi
Savon De Royal Pearl Serisi

Alkol ve paraben içermeyen özel formülü ile gün boyu elleriniz yumuşacık olacaktır. Ayrıca vücüt içinde kullanılabilir. Her cilt için yumuşaklık verir. Hem cildi yumuşatırken bir yandan gün içerisinde kalıcı olarak mis gibi kokmasını sağlayacaktır. Savon de royal pearl serisi ile tanışmanın tam zamanıdır! 🥰

Le Petit Marseillais duş jeli

le petit marseillais
le petit marseillais

Cildinizi kurutmadan güzel bir şekilde temizleyer ve mis gibi bir koku bırakacaktır. Le petit marseillais, ilk kullanımda bile vücüdün nem dengesini sağlar. Tatlı kokusu ile cildi mükemmel kokmasını ve nemlendirmesini sağlayan bir sabundur. Ayrıca cildi besliyor. Bu sabun teninizi yumuşacık yapar ve daha pürüzsüz olmasını yardımcı olacaktır.

Farmasi Dr. C. Tuna çay ağacı yağı

Farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı
Farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı

Ünlü markalardan birisi de çay ağacı özel serisidir. Sabunun doğanın tazeliğini teninizde mutlaka hissedeceksiniz. Gün içerisinde cildiniz daha yumuşak ve arınmış olacaktır. Ayrıca vücüt mikroplardan koruyor. Nem kaybını ortada kaldırıyor. Nemlendirme sağlıyor. Sivilceli yüzler ve vücütları bir haftada yavaş yavaş yok olmasını sağlıyor.

Yüz ve vücuda göre ne tür sabunlar tercih edilmeli? Sorusunu cevabı!

Shower Soap
Shower Soap

Eğer ki yağlı bir cilde sahip iseniz mutlaka yağsız olan sabunları tercih edilmelidir. Tam tersi eğer yağsız bir cilde sahip iseniz bunun için yüzünüzü kurutmayacak bir nemlendirici sabunu tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. pH değeri her cilt tipine göre çok önemlidir. Sabunların pH değeri düşük olması cildin kurutmasını ve çatlamasını sebep olacaktır.

Cilde iyi gelen sabunların şifaları

Shower
Shower

Zeytinyağı sabunu sivilce ve mantar gibi hastalıkları yok ediyor. Ayrıca cildi yeniden canlandırır. Limon sabunu ise yağlı ciltler için en iyi cilt temizleyicidir.

Umarım beğenmişsinizdir. Hoşça kalın. Xoxo! :)

En İyi, Doğal ve Kaliteli Duş Jellerini İnceliyorum!
27 Görüş