Klasik Banyo Rutininde Neler Yapılmalı, Nasıl Daha Eğlence Haline Getirilir Anlatıyorum!

suunmxv

En fazla önem verdiğim şey temizlik ve bakımdır. Özellikle bakım ürünlerini çok seviyorum ve hep kokulu, meyveli ürünleri satın alıyorum. Vücudumun güzel kokması beni huzurlu kılıyor. Vücudumuz, hem sağlık yönünden temiz ve bakımlı olmalıdır, hem kendimiz için bakımlı olmalıyız.

Shower
Shower

Ben, iki günde bir banyo yapıyorum. Bir insanın ortalama 2-3 günde bir banyo yapması daha sağlıklıdır. Banyo esnasında suyunuz ne fazla sıcak ne fazla soğuk, mutlaka ılık olmalıdır.

Öneri; Banyonuz bittikten sonra vücudunuza dayanabildiğiniz kadar fazla soğuk su uygulayın bu vücudunuz için çok daha faydalıdır.

Banyoda kullandığım ürünler!

Ürünler
Ürünler

Duş jelleri ne kadar zararlı ve sağlıksız olduğunu duysam da bir türlü vazgeçemiyorum maalesef. Harika bir kokusu var; Bee Beauty'den kiraz ve vişne kokulu duş jeli olmazsa olmaz. Kese bezime ceviz büyüklüğünde döksem yeterli oluyordur.

Yep!
Yep!

Bildiğin banyo bu kokuyla hapsoluyor. Gün boyu kokusu vücudumda duruyor. Bu duş jelini vücudum temizlensin diye kullanıyorum. Zaten epey de kullanmışım bitmek üzeredir. Bu arada ürünü Gratis'ten satın aldım ve için de E-vitamini mevcut. Cidden hoşuma gitti.

Bir diğer ürünüm; Hugo Boss The Scent duş jeli.

Boss
Boss

Muazzam bir kokusu var kendimden geçiyorum bu kokuyu hissedince. Mutlaka banyodan çıkmadan önce kese bezime çok fazla olmadan az döküp vücuduma nüfuz ediyorum.

Hugo
Hugo

Çok kalıcı bir ürün ve vücudunuzda kesinlikle kaygan bir his asla bırakmıyor. Almanya'dan gelen bir hediye üzerine kullanmaya başladım, mutlaka Türkiye'de vardır tabiki. Bitince mutlaka tekrar almalıyım dediğim ürünlerden birisidir. Hoş kokulum Hugo Boss seni!

Banyodan sonra kullandığım ürünler!

Banyodan çıkınca direkt bu ürüne koşuyorum. Arko Nem'in yeni ürünü; Yoğurt & Böğürtlen Canlandırıcı Sprey Kremi.

Alright
Alright

Sprey şeklinde bir ürün, kıyafetlerinizi giymeden önce ister elinize sıkıp vücudunuza nüfuz edebilirsin, istersen direkt vücuduna sıkabilirsin. Çok iyi bir nemlendiricidir ve harika bir kokusu vardır. Hızlı emici özelliği var fakat, vücudunuza uyguladıktan sonra iyice emilmesi için bir dakika beklemeniz gerekiyor. Spreyi iyice sıktığımda da pembe rengi de beni mest ediyor cidden. Bu ürünü de yine Gratis'ten satın almıştım.

Ve geldik en sevdiğim ürüne, bu ürünü gördüğümde gözleri kalpli emojiye dönüşüyorum. Body Fantasıes Sıgnature.

Body Fantasıes Sıgnature
Body Fantasıes Sıgnature

Önceki ürünü kullandıktan sonra, bu ürünü vücuduma sıkıyordum. Sprey başlığı baya güçlü ve bir fıs yapışında bana yeterli oluyordu. Kokusu aynı bahar kokusuna benziyor çok hafif ve çok kalıcı bir üründür. Ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve hala yarıya inmedi. Ben bu ürünü bazen kıyafetlerimin üstüne de sıkıyorum. Kıyafetlerimi hep yıkarken fark ediyorum ki, kokusu hala üzerimde. Kırmızı, sarı, mavi ve mor renkli şişeleri mevcut, bendeki mor renkli şişe. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

En son ürünüm ise; Rexona'nın Showe Fresh Deodorant hem sprey olanı hem Roll-on olanı.

Rexona
Rexona

Sprey olan deodorantı duştan sonra kullanıyorum. Roll-on olanı ise, dışarı çıkmadan önce her zaman uyguluyorum. Fakat Rexona'nın diğer renklerini henüz daha denemedim en çok bu naif kokulu ürününü kullanıyorum. Diğerlerini de elbette kullanacağım. For away ürünümü çok seviyorum, çok hafif bir kokusu var. Ve en önemlisi beni asla yarı yolda bırakmıyorlar.

Bla bla
Bla bla

Banyoda iken hep yaptığım aktivite tabii ki yine bende müzik dinleyenlerdenim. Banyo yapmak başlı başına bir keyif iken, müzikli banyo daha da keyifli halinde oluyor.

Bakımlı Günlere
Bakımlı Günlere

Bakımlı ve keyifli günler diliyorum herkese.

Klasik Banyo Rutininde Neler Yapılmalı, Nasıl Daha Eğlence Haline Getirilir Anlatıyorum!
23 Görüş