Bir film repliğini dövme yaptıracak olsanız, hangisi olurdu?

DorothyBabe

Merhabalar Herkese 🎥🍿

Bir film repliğini dövme yaptıracak olsanız, hangisi olurdu?

"Dövme sevmem/ dövmeye karşıyım/ film repliğini dövme yaptırmazdım" cevaplarını kabul etmiyorum!😂 Mesela diyoruz şurda.

Ben repliklerini çok sevdiğim Her filminden, KS biomda da yazan "Geçmiş, kendimize anlatıp durduğumuz hikayelerden ibaret" repliğini dövme yaptırmak isterdim.

Peki siz?

Bir film repliğini dövme yaptıracak olsanız, hangisi olurdu?