Efsane seri Hababam Sınıfı'nda en sevdiğiniz öğretmenler kimler?

Cod2009
Yeşilçamın Efsanesi ilk filmi 1975 yılın da çıkan oyuncu kadrosu birbirinden usta güzel insanların yer aldığı hababam sınıfı serisi filmin de en çok sevdiğiniz favoriniz olan hoca öğretmen kimler 🔔😊⭐?
Efsane seri hababam sınıfı filmin de en çok sevdiğiniz favoriniz olan hoca öğretmen kimler🔔?
Mahmut Hoca (Münir Özkul) müdür yardımcısı
A seç
Efsane seri hababam sınıfı filmin de en çok sevdiğiniz favoriniz olan hoca öğretmen kimler🔔?
Semra Hoca (Semra Özdamar) Edebiyat Öğretmeni
B seç
Badi Ekrem (Şener Şen) Beden eğitimi öğretmeni
C seç
Şevket hoca (Şevket Altuğ) kimya öğretmeni
D seç
Külyutmaz necmi (Ertuğrul Bilda) sınav hocası
E seç
Akil hoca (Akil öztuna) felsefe öğretmeni
F seç
Paşa Nuri (Sıtkı Akçatepe) tarih öğretmeni
G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler
7 gü
Bugün 24 Kasım (2022) Tüm Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 😊🔔 bu Efsane harika Soruyu Biraz da bugüne özel sordum
Güncellemeler
7 gü
Ben kendi düşüncemi söylecek olursam hepsini çok ama çok seviyorum 😊 böyle kaliteli yapım usta oyuncular gibisi gelmez bi daha ki gelmedi de zaten şimdiki okul dizileri saçma sapan
Efsane seri Hababam Sınıfı'nda en sevdiğiniz öğretmenler kimler?
6 Görüş