Marvel Thor'u neden bu kadar a*tal konumuna düşürüyor bunun nedeni Chris Hemsworth mu?

aynadakiajan s
Marvel Thoru neden bu kadar a*tal konumuna düşürüyor bunun nedeni Chris Hemsworth mu?

Merhaba KScanlar!

Nasılsınız?

Bir kaç gündür soru atmıyordum malum okullar açılıyor sınavlar ders felan filan, bu yaşta ne okulu derseniz zamanın da peder okutmamıştı kafa yaşa bağlı zor bassada girdik bir yola sonunu getirmek lazım işte.

KScanlar çizgiroman okuyordum biraz Thor gibi İskandinav mitolojisi ikonunu, Marvel'in her filmin de şaklabana cevirmesi yüzünden artık orjinale sadık olan hiç bir oyun, film, çizgiroman olsun ciddiye alamaz oldum.

Chris Hemsworth komedi rollerine yakışıyor bu sayede anlamış oluyoruz ama Thor efsanesin de komik olan o değildir genel de Loki'dir bir nevi cinayet işlese bile gülüp duran Joker gibidir.

Love and Thunderden sonra bir Thor filmi daha göreceğimiz Ek sahnede belli olmuştu zaten Herkül ile kapışacak ama Marvelin herkülü'de alaycı birisi. tamam onun öyle olmasını kabulleniriz sonuçta biliyoruz ama ya Thor artık layıkıyla Marvel' den ayrılma vakti geldi umarım bunu düzgün yaparlar. bilinç altında orjinal Thorları bile aynı görür oldum.

Dırım dırım dırım dıss 🤪 #aynadakiajan #aynadakiajansoruyor

Marvel Thor'u neden bu kadar a*tal konumuna düşürüyor bunun nedeni Chris Hemsworth mu?
4
5
Görüşünü yaz