Squid Game, yarışma oluyor. Ödül: 4.56 milyon dolar! Katılmayı düşünür müsün?

Kimikio
Netflix’in popüler dizisi Squid Game, ikinci sezon onayının ardından şimdi de yarışma olacak.

İngilizce bilen herkes, yarışmaya katılabilecek. Toplam 456 kişi yarışacak ve ödül 4.56 milyon dolar!

Katılmak isteyenler için Squid Game yarışma başvuru formu; tıklayınız!

Peki sen katılmak ister miydin? Not: Dizideki gibi kimse zarar görmeyecek.
Squid Game, yarışma oluyor. Ödül: 4.56 milyon dolar! Katılmayı düşünür müsün?
#SquidGame #SquidGameYarışma
Squid Game, yarışma oluyor. Ödül: 4.56 milyon dolar! Katılmayı düşünür müsün?