Grinin Elli Tonu filmini izleyenlere neden sapık muamelesi yapıyorlar?

Bonjourcookie
Merhabalar… Hangi filmleri izledin sorusunun içinde “Grinin elli tonu serisi” dediğim zaman “Uuuuu sapık mısın beeee izlenir mi o film” diyenler çok olmuştu.. 😬 Bir bana değil izleyenlere bu muameleyi yapanları duydum. Hatta “neee Grinin elli tonu dedi hihihiii” diye kıkır kıkır gülerler. Yahu o filmin konusunu bir anlasalar böyle sapan saçma konuşmazlar dicem de böyle yorum yapanında konusunu anlamasını beklemek aya çıkmak gibi bişey olur.
Grinin Elli Tonu filmini izleyenlere neden sapık muamelesi yapıyorlar?