Sinemada hangi filmin, hangi sahnesini bıkmadan defalarca izleyebilirsiniz?

tuba-sueda
Selam Gençlik 🦄🍀❤️ Öyle bir film sahnesidir ki o. Artık filmden kopmuş, ayrılmıştır. Her izlediğinizde yeniden kendinizi bulursunuz. Mental arınmanızı o sahne ile yaşarsınız. Söyleyin lütfen, o film, o sahne, o replikler... Yerli veya yabancı. Hem dizi hem film de olabilir. Söyleyin sinema tutkunu Gençlik, hangileridir 😃
Sinemada hangi filmin, hangi sahnesini bıkmadan defalarca izleyebilirsiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
***Film veya dizi adı vermekle yetinmeyin lütfen... Sizin için mühim olan sahneyi replikleriyle bizlerle paylaşırsanız mutluş oluruz haydi çocuklar 😂😂😂
Güncellemeler
+1 yıl
***Allah'ım hepsi birbirinden güzel ve itinalı cevaplarınızla beni zorladığınız için çok teşekkürler Gençlik 😃 EİG tercihlerimde yine uzun uzun düşündüreceksiniz beni... En az beş görüşü EİG seçmek istiyorum fakat sadece iki görüş olabiliyor... Sisteme sesleniyorum lütfen EİG seçme hakları en az dört görüşe çıkartılsın🤩🤩🤩🤩
Sinemada hangi filmin, hangi sahnesini bıkmadan defalarca izleyebilirsiniz?