Türk Filmi Geçmiş Olsun'da Virüs Detayı - Yönetmen Virüsü Tahmin Mi Etti?

Sakinadam01
2018’de vizyona giren Geçmiş Olsun filminde 2020 yılı ve sonrasında yaşanan virüs pandemisi ve ölüm oranları bugüne işaret ediyor. Komedi türündeki Geçmiş Olsun filmi komedi filmi olmasına rağmen bu detay şimdilerde daha da dikkat çekiyor.
Sizlere de garip geliyor mu bu durumlar 🤔
Türk Filmi Geçmiş Olsunda Virüs Detayı - Yönetmen Virüsü Tahmin Mi Etti?
Türk Filmi Geçmiş Olsun'da Virüs Detayı - Yönetmen Virüsü Tahmin Mi Etti?