Kirmizi oda dizisi artik cik sıkmadi mı hep dram dram acitasyon sizce?

Gizli Üye
Tam anlatabilecekmiuim bilmiyorum yanlis bisey dersem beni duzeltirsiniz

Millet psikiyatrisleri ve psikologları dert ortagi gibi goruyor.

Adam sana alt tarafi yasadigin problemleri kisaca soruyor yav

Kirmizi odada hele hele psikiyatrist duruyor. Sanki mshalledeki dert dinleyen teyze misali hastaya acikli acikli bakiyor

Millette iyi ogrenmis bu gercek hayat hikayesi ne anlsrsiniz diyede sen nerden biliyorsun gulseren budayicinin acitasyon olsun diye sahneler ekleyip eklemedigini sonucta karakterlerin adi bilr farkliysa bence cogu seyd farklidir. Bide olaylarin gelme sekli hic mantikli gelmedi. Klasik turk bolca dram acitasyon dizisi gibi

Ve sunuda eklemek istiyorum bence gulseren budayici bana hic samimi biri gibi gelmiyor sanki kar yapma pesinde gibi 1000 tl seans mi olur onu gectim millete ulastirmaya calisiyorsun herkes okusun bilgilensin madem ama kitap 48 tl
2. Cilt Sefiller kitabi 1700 sayfa oldugu halde bile bu kadar pahali degil crvirmen falanda var
Kirmizi oda dizisi artik cik sıkmadi mı hep dram dram acitasyon sizce?