Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep

BloodyGamer
Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep

Hayatından sıkılan bir genç kadın, yabancı bir erkek ile kaçamak yapmaya karar verir ve tekne yolculuğuna çıkarlar fakat tekneye çarpan bir kadının dahil olmasıyla işler değişecektir.

Konusu

Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep

Annesini kaybetmiş ve hayatından sıkılan genç bir kadın olan Jess, ona romantik bir kaçamak teklif eden Ben adında bir adamla tanışır. Kıyıdıan tehlikeli bir şekilde kilometrelerce uzaklaşan ikili, teknede romantizmi yaşamaktadır. Fakat tekneye katılan Lexie adındaki bir yabancının ortaya çıkması ile kesintiye uğrar. Zaman geçtikçe Ben ya da Lexie'nin tehlikeli bir yalancı olduğunu fark eden Jess, hangisine güveneceği veya yok edeceğini karar vermek zorunda olduğu bir durumla karşı karşıya kalır.

Hayatından bunalmış bir genç kadın

Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep

Jess, küçük bir sahil kasabada yaşayan kadındır. Annesini kaybetmiş ve babası ile beraber yaşamaktadır. Fakat babasının ilgisizliği ve annesi kaybetmesi, hayatını anlamsızlaşmıştır. Bunun üzerine iş yerine giderken bir yabancı ile karşılaşan Jess, onunla küçük bir tekne kaçamağına katılır. Ben adındaki bu adam ile tekne turuna çıkan Jess, hayatına yeni bir sayfa açmaya ve Ben ile aşk yolculuğuna doğru adım atmaya karar verir. Buraya kadar güzel giden ikili, tekneye çarpan bir kadının dahil olması ile kesilir.

Kime güveneceksin?

Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep

Dün tanıştığı adamla mutlu bir gece geçiren Jess, Lexie adında bir kadının gelmesi ile farklı yere doğru gider. Jess, Ben ve Lexie, güzel bir gece geçirirler fakat uyandığında, farklı bir durum ile karşı karşıya gelir. Lexie, Ben'in tehlikeli biri olduğunu ve saldırdığını söyler ve ona yardımcı olmasını ister fakat Jess, ne yapacağını bilemez ve yaşanılan durum karşısında şaşırır. Oyun içinde oyun dönen bu durum karşısında Jess, karar vermek zorunda kalacaktır. Dün tanıştığı Ben, gerçekten Lexie'in iddia ettiği gibi kötü bir adam mı yoksa uydurduğu bir yalan mıdır? Jess, Lexie'ye mi yoksa Ben'e mi güvenecektir? Lexie'in Ben ile ne gibi bir problemi vardır yoksa Ben ile Lexie, Jess'e karşı bir oyun mu oynamaktadır?

Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep
Aşk Üçgeninde Yalan: Into the Deep
22 Görüş