2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

SkrErd37

Çoğu filmin 2020 de çıkması gerekirken salgın dönemi tüm bu yapımların 2021'e ertelenmesine neden oldu, bazıları tekrar tekrar ertelendi ama nihayet sonunda bu yıl büyük ihtimalle hepsini görebileceğiz. Marvel sinematik evreninin'den Matrix'e kadar bu yıl çıkması beklenen filmleri derledim. Hadi şimdi konuya geçelim.

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Clifford: The Big Red Dog

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Çizgi dizisini izlediniz mi bilemiyorum ama ben izlemiştim, Clifford sinema filmiyle geri dönüyor. Diğerlerine göre çok da önemli olduğu söylenemese de özellikle çocuklarınızla beraber izleyebileceğiniz eğlenceli bir film olacağını düşünüyorum.

Nil'de Ölüm

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Agatha Christie'nin romanından uyarlama Nil'de Ölüm'ün filmi geliyor. Takıntılı bir aşkla tetiklenen, duygusal kaos ve ölümcül sonuçlarını gözler önüne serecek bir gizem-korku filmi olacak.

Godzilla vs Kong

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

İsminden de anlaşılacağı gibi bu filmin konusunun ne olduğunu anlamak pek bir zor değildir. Godzilla ve King Kong kapışacak. Bitti. 😂😂

No Time To Die

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Son James Bond filmi No Time To Die da Bond işini bırakıp Jamaika'da sakin huzurlu yeni hayatına uyum sağlamaya çalışmaktadır ancak eski dostu Felix Leiter'ın yardım istemesiyle huzuru yarıda kalır.

Soul ve Raya And The Last Dragon

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Disney Pixar'ın Soul isimli filmi, başarılı bir caz müzisyeni olmak isteyen John'un bu amacını gerçekleştiremeden ölmesini konu alıyor. Bir diğer yapımda ise yalnız bir savaşçı olan Raya'nın 500 yıl sonra Lumandra'yı tekrar istila edecek olan Drunn isimli canavarları durdurmak için son ejderhanın izini sürmesi anlatılıyor.

Free Guy

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Bir bilgisayar oyununda arka plan karakteri olduğunu farkeden bir banka memuru bilmediği bu dünyada hayatta kalmanın yollarını aramasını konu alan bu yapımda başrolü Ryan Reynolds canlandırıyor.

Dune

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Bu yıl en çok beklenen filmlerden biri de Dune olacak. Bu seri Arthur C. Clarke'a göre Yüzüklerin Efendisi'yle kıyaslanabilecek tek kurgu roman ünvanını taşımaktadır. Dune, uzak bir gelecekte gerçekleşmekte ve ailesi çöl gezegeni Arrakis'in kontrolüne sahibi olan Paul Atreides'in hikayesi anlatılmaktadır.

Space Jam: A New Galacy

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

İlk Space Jam filmi 1996 yılında Michael Jordan ile başrolde olan Bugs Bunny bu yıl 2. filmin gelmesiyle bu defa Lebron James ile beraber olacağı bir basketbol filmi geliyor.

Morbius

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Morbius'daki zaman eski ve yeni spiderman filmleriyle aynı evrende geçmektedir. Fragmanına dikkat edecek olursanız duvarda spiderman görseli görebilirsiniz. Konusu ise şöyle; Morbius, tedavisi olmayan bir kan hastalığını deneysel bir yöntemle tedavi etmeye çalışır, çok zor durumların altında kalmıştır ki bunlar güneşe çıkması imkansız bir hale gelirken, sürekli kan ihtiyacı duymaktadır. Bunların dışında insanüstü güçlerede sahip olmuş olur.

Wonder Woman 1984

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Wonder Woman'ın devam filminde konu yine geçmiş zamanda yani 1984'de geçmektedir. Diane, insanların hayatına uyum sağlamış ve bir işi vardır. Tarihi eserlerin bulunduğu bir mekana arkadaşıyla beraber bakmakta olan Diana bir gün dilek taşı adı altında bir efsane olarak bilinen bir parça gelir. Bu taş beraberinde Dıana'ya yeni tehlikeleri de getirmiş olacak.

Tom ve Jerry

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Çizgi film tarihinde 1940'dan beri yer alan Tom ve Jerry efsanesi, mutlaka bir filmi uyarlanmazsa olmazdı ki nihayet bu ikiliyi sinema filminde de izleyebileceğiz. Bir düğün planlamacısının kariyeri, düğünü ve otel bir kedi fare kavgası yüzünden mahvolmak üzeridir, ancak kötü niyetli bir otel çalışanı üçünü ortadan kaldırma planları kurmaktadır.

Zack Snyder's Justice League

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Justice League'in Zack Snyder's Cut versiyonu da bu yıl izlenilebilecek. Justice League ile bekleneni veremeyen ve basarısız olan Warner Bros bu defa Zack Snyder's Cut versiyonu ile DC hayranlarını tekrar heyecanlandırmayı başardılar ancak bu işi de batırmasalar iyi olur çünkü DC'nin yakın zamanda çıkarmış olduğu berbat işlerin sayısı artmaktadır. ( Örn. Batman vs Superman, Suicide Squad, Justice League )

Mortal Kombat

Mortal Kombat'ı daha önce oynadınız mı? En sevdiğim dövüş oyunlarından biriydi. Eğer bu oyunu biliyor ve özellikle dövüşlerin bol olduğu filmleri seviyorsanız, bu yıl çıkacak olan filmi de ilginizi çekebilir.

Fast And Furious 9

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

En çok beklenen bir başka yapım ise Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. Filmi, konusu ise şöyle; Dominic Toretto, eski düşmanı Cipher'la çalışan bir suikastçı olan küçük kardeşi Jakob'la karşı karşıya geliyor. Yine oldukça aksiyon dolu bir yapım bizi bekliyor.

Ghostbusters Afterlife

Ghostbusters Afterlife da yalnız bir anne ve oğlu bir kasabaya taşınır. Bir süre sonra kendileri hakkında hiç bilmedikleri şeyleri keşfederken, kasabalılarla kendilerini garip olaylar içerisinde bulacaklardır. ( Görsel sayısı en fazla 20 taneyi kabul ettiği için buraya mecbur boş bıraktım. )

Venom 2: Let There Be Carnage

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Tom Hardy'nin başrolde olduğu Venom'un devam filmi de geliyor, 2. film için daha yolunda başında Venom'un düşmanı kim olacağı hakkında söylentilerin olduğu ve bunun da Carnage olacağı iddia ediliyordu ki filmin yeni ismi bu iddiaları doğrulamış oldu. Carnage karakterini de canlandıracak isim de Zombieland, Sihirbazlar Çetesi, Açlık Oyunları gibi filmlerde yer almış Woody Harrelson olacak.

Shang-Chı, Eternals ve Black Widow

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Marvel, bizlere Shang-Chi ile tanıştıracak, tanıyalım kendisini, ölümsüz bir büyücü olan babası tarafından suikastçı olmak üzere yetiştirilen, eğitilen Shang-Chi'nin hikayesini görüceğiz. Shang-Chi bunun yanı sıra simya ve insanüstü güçleriyle dövüş tekniklerini geliştirecektir.

Eternals... En önemli yapımlarından biridir ki Kozmik varlıklar hakkında daha çok şey öğreneceğiz bu yapımda ama bu bahsettiğim şeyler sadece MCU seven üyeleri ilgilendirir. Eğer MCU'yu takip etmiyorsanız, hiçbir fikriniz yoksa veya ilginizi çekmiyorsa diğer filmlere göz atabilirsiniz.

Black Widow ise büyük bir ihtimalle sinemalarda yerini alacak. Favori karakterim Hawkeye'in dizisi çıkması ile beraber bir diğer beğendiğim ve mutlaka izleyeceğim Black Widow'un filmiyle de kavuşacağız. Natasha, geçmişiyle yüzleşmek için evine geri dönmek zorunda kalıyor.

Görevimiz Tehlike 7

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Tom Cruise'un Ünlü aksiyon serisi Görevimiz Tehlike 7'nin çekimleri devam ediyor. Mutlaka bu yıl içerisinde tamamlanacak, aksiyon severlere güzel bir aksiyon gelmek üzere.

Suicide Squad 2

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

James gunn'un yönettiği Suicide Squad 2 filmiyle yeniden Harley Queen'i izleyebileceğiz. Konusu henüz netleşmesede ilk filmin devamı olarak değil farklı bir hikaye ile gösterime girecek.

Spiderman 3

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

Spiderman 3 filmi, Toby'li Andrew'li ve Tom'lu Spiderman, Doctor Strange, Wanda, Marry Jane, Gwen Stacy, Electro, Doctor Octopus ve paralel evrenlerle dolu mükemmel bir film olacağını düşünüyorum.

Matrix 4

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film

En çok beklenen bir diğer yapım da Matrix 4, Uzun zaman sonra Keanu Reeves'i yeniden Neo rolüyle görmek harika olacak, efsane Matrix serisine bir yeni film daha eklemeleri oldukça heyecan verici, mutlaka izlemenizi öneririm.

Film listemiz bu kadardı... Siz en çok hangi filmi heyecanla bekliyor olacaksınız? Yorumlarda bahsetmeyi eksik etmeyin.

2021 Yılında Çıkması Beklenen 21 Efsane Film
21
25
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • SporcuMan18013
  Aralarında gerçekten ilk çıktığı döneme damga vuran filmler var.
  Benim en çok merakla beklediğim yapım Matrix 4 filmi olacak ve umuyorum ki bunca yıllık muazzam düşüncelerimizi, izlenimlerimizi bozacak bir film olmaz.

  Hızlı ve öfkeli serisini artık çok merakla beklemiyorum çünkü amacından çok fazla sapan fantastik bir seri haline geldi ve çok ilgimi çekmiyor artık.

  Nilde ölüm, Free Guy, Venom ve Marvelin filmleri de ilgimi çeken filmler olacak.
  Aslında Free Guy filmini ilk kez burada duydum ve konusu ilgi çekici geldi.
  Umarım zevkle izleyeceğimiz güzel filmler olur.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2124
 • Sydno
  Ben bu listenin aşığıyım Toretto ve Neo'nun filmlerini izlemek sabırsızlanıyorum.
 • Tom ve Jerry merakla bekliycem gerisi ilgimi çekmedi.😊
 • Umarım Matrix 4 çıkar. Yılın en iyi filmi olacağına canıgönülden inanıyorum. Şu Hızlı ve Öfkeli ile Marvel filmlerinden de gına geldi artık. Bazı şeyleri tadında bırakmak gerek.
  • SkrErd37

   Hızlı ve öfkeli serisi hakkında haklısın bi nevi arka sokaklara döndüler yalnız Marvel filmleri bitemez, mümkün değil. Hatta önümüzdeki 10 yıl için filmler hazırlamaktalar.

  • SkrErd37

   Matrix 4'ün ilk gösterimi 22 Aralık'ta gerçekleşek. Kesin bilgi ama tüm bu filmlerin vizyona gireceği tarihe kadar kadar bi aksilik çıkmazsa yani salgın'ın daha da kötüye gitmesi gibi bu olmazsa listedekilerin hepsi kesinlikle izlenilebilir.

 • DarkDesire
  Bu listede en çok beklediğim film hiç şüphesiz ; Space Jam : A New Legacy

  İlk filmi kim bilir kaç kez izlemişimdir. :D İkincisini o kadar merakla ve heyecanla bekliyorum ki. :) Bu arada NBA severim. Pandemi musibetinden önce maçları keyifle izlerdim. LeBron James'i de severim. Liste için uğraşmışsınız, emeğinize sağlık.
 • AdanaLiii_ks
  Nerdeyse hepsi diyebilirim şahane filmli bir yıl bizi bekliyor desene😎

  Az emek vermemişsin ellerine emeğine sağlık👏
 • nomorebets35
  sinemada film izlemek apayrı bir keyiftir pandemi sebebiyle gidebilirmiyiz bilmiyorum ama bu filmlerin hepsini izleyebilirim keyifle
  eline saglik cokda guzel kisa ozetlerle ozenilecek bir tanitim olmus
 • berkayalperdogan
  Benim en çok beklediğim filmler şunlar 1- Godzilla vs Kong2- Mortal Kombat 3- Fast And Furious 94- Venom 2: Let There Be Carnage5- Spiderman 3re-state://background_color_rgba (0, 0, 0, 0), font_color_rgb (77, 77, 77), justifyLeft, p
 • Paptya__Kadn
  Nil'de Ölüm, Godzilla vs King, Morbius, Mortal Kombat... Gayet ilgi çekici ve izlenmeye değer gibi görünüyor bakalım deneyip göreceğim.
 • çiçekçiikızzz
  Death &nil di galiba onu merak etdim. Bir kaçı ilgimi çekmedi ama genellikle güzel filmler.
 • Hızlı ve Öfkeli serisini çok merak ediyorum, teşekkür ederim.
 • Ben hızlı ve öfkeli hastasıyım seriyi 12 şer kez bitirmişimdir
 • Irene_Sofia
  Wonder Woman 1984, Nil'de Ölüm ve Dune merak ettim.
 • SunPower
  Godzilla vs King Kong, Venom 2, Spider Man 3, Mortal Kombat... Bunları beklemedeyim.
 • Nil'de Ölüm filmini çok merak ettim. Mutlaka izleyeceğim 🌺
 • matrix ve Nil de ölüm ilginç yapımlar
  bekliyoruz
 • Sadece matriksi merakla bekliyorum, beklentiyi yüksek tutmayın buradakilerden wonder woman çıktı zaten berbat bir filmdi.
 • hayribey49
  Şuraya bir not bırakayım ilerde lazım olur 😊 emeğine sağlık 👍😊
 • Psikopatdonkişot
  Teşekkürler paylaşım için. ilgi çekici filmlerde var. inşallah sektör eski haline döner
 • andrea01
  Nil'de Ölüm ve Morbius fragmanları ilgimi çekti mutlaka izlerim.👍👍
 • withoutapeer
  Baya bir izlenmesi gerekenler çıktı bana çok şükür 👐🏻
 • nickname_nickname
  O kadar güzel film var ki. Ayırt etmek zor olacak hepsini heyecanla bekliyorumm
 • Bu filmlerin hepsi bomba olur yalnız, izlenirler.
 • Denizdibindeinciiii
  Çıksın bence de gözüm yollarda kaldı 😂
 • Aleyna1206
  İzledim ama içerikleri güzel gibi bakacağım fragmanlara beğenirsem işlerim sağol
 • Emeğine sağlık. Ama ben türk dizi seviyorum.
 • Umarım hepsini de izleme imkanımız olur
 • shraeva
  Nil nehri en çok bekleyeceğim o olacak sanırım
 • Bu liste olduğu gibi izlenmeli 😃
 • UniversalSoldier
  Tom ve Jerryi merak ettim
 • Öylesine_takılıyor
  Ben BL dizilerimi bekliyorum..
 • Cerensolmazcanis
  Deatpool =la casada papel
 • Hukukcu_Adayi
  Jaws10
 • matrix 4 ü bekliyorum
 • CaddeB3Y11
  Bitsin artık bu hasret🤦‍♂️
 • 2 sini biliyorum vede çok güzel
 • El_miram04
  Nilde ölüm
 • Husnacane
  Pek tarzım olan flimler değil
 • dnzG_
  Uncharted'da gelecekti ama 2022'ye ertelendi :((
 • Ateslikadin000
  Cogu heyecanli filmler bekliyorum:)
 • Blitzkriegbey
  Avatar 2 çık artık kardeşim ya.
 • akasmor
  Umarım hepsini de izleme imkanımız olur
 • BeyazAtlıÇirkin
  Matrix 4'ü bekliyorum. Bakalım nasıl olucak.
 • Erdideveli
  Beğenmedim açıkçası ya
 • Birisisadece
  Güzel fimler geliyormus beğendim
 • beyzZa_35
  İns virau biter de sinemalarda izleriz
YÜKLENİYOR...