Johnny Depp'in Oyunculuk Hikayesi ve Nicolas Cage'in Etkisi!

Tuyanncom

İyi akşamlar arkadaşlar.

Bu bence'de Johnny Depp'in nasıl oyunculuğa başladığını sizlerle paylaşmak istiyorum.
Depp ailesinin boşanmasıyla evden ayrılıp, müzisyen olma hayaliyle kendi kurduğu grupla Los Angeles'a gitmişti. Henüz 15 yaşındaydı Kids müzik grubunu kurduğu zaman.

Johnny Deppin Oyunculuk Hikayesi ve Nicolas Cagein Etkisi!

Ancak işler pek yolunda gitmemişti. Müzik grubunun herhangi bir başarısı yoktu. Depp, okul okuyup maaşlı bir işte çalışmak istemezken hayatın onu sürüklediği bu bağlamda, benzinlikte çalışıyordu. Müzik grubu resmen patlamıştı. Bir süre benzinlikte çalıştıktan sonra ev ev gezerek kalem satmaya başladı Depp.

Geçimini bu şekilde sürdürürken, günün birinde Lori Anne ile tanıştı. Lori Anne, Hollywood'da makyözlük yapıyordu. Lori Anne, Depp'i arkadaşı olan Nicolas Cage ile tanıştırdı. Bu tanışma hikayesi aslında Hollywood'un yakışıklı serserisi Johnny Depp'in doğuş hikayesi olacaktı.

Johnny Deppin Oyunculuk Hikayesi ve Nicolas Cagein Etkisi!

Nicolas Cage onu yüzünün çok güzel olduğunu bu yüzden oyuncu olması gerektiğini söylemişti. Depp, bu fikre pek sıcak bakmasa da, Cage onu çoktan kendi ajansına göndermişti bile. Sonrasında ise Cage'in referansıyla dönemin en iyi korku yapımı Elm Sokağında Kabus filminde yer aldı genç Johnny.

Depp Elm Sokağında kabus
Depp Elm Sokağında kabus

Bunun ardından 4 yıl sürecek olan bir polisiye dizisinde yer aldı ve şöhrete kavuştu. Johnny Depp bu şöhretini doğru şekilde kullanarak bugünün en tanınan oyuncularından birisi olmuştu. Ancak bu hikayenin özel olmasının sebebi bu değil. Geçtiğimiz yıllarda Cage iflas etmişti ve Depp bu iflastan onu kurtarıp vefa borcunu ödemişti.

Johnny Depp'in Oyunculuk Hikayesi ve Nicolas Cage'in Etkisi!
1
1
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
 • OzgeGrace18
  Çok severim kendisini küçüklüğümden beri. Elinize sağlık.👍🏼
 • Kapitane
  johny depp
  nicolas cage
  jason statham
  bu üçü ayrı bir değer ayrı bir oyuncu
YÜKLENİYOR...