İzliyor 1 ay

Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny

BloodyGamer
Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny

Kocasını kaybetmiş bir anne ve hayatını devam ettirmesi için işe gitmek zorunda kalan bir kadın. 2 çocuğa sahip olan bir kadının iş ile aile hayatını idame ettirmek zorundadır. Çocukları için tuttuğu dadı, ona ilk başta mükemmel yardımcı olur fakat bilmediği bir şey ise dadının sakladığı sırrıdır. Gerçek hikayelerden alınmış bu filmde, çaresiz bir annenin işe aldığı dadı ile mücadelesini izlerken bir yandan da dadıları tarafından manipüle edilmiş çocukların annelerine karşı tutumlarını göreceksiniz.

Konusu

Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny

Julia, eşini trafik kazasında kaybettikten sonra çocuklar ile hayatını devam ettiren bir annedir. Tüm işler Julia'ya kalmıştır. Çalıştığı iş yeri, Avustralya'daki ofis ile organize bir şekilde çalışmak için saat farkına ayak uydurmak zorunda kalırlar. Mesai saatleri değişen Julia, geceleri işe gitmektedir. Kocası olmadığı ve çocukları küçük olduğu için bir dadı tutmak zorunda kalır. İş yerindeki arkadaşının tavsiyesi ile bu dadıyı işe alır. Olivia Winterbourne adındaki dadı, hem Juliea'yı rahatlatır hem de çocuklarıyla güzel bir ilişki kurmuştur. Yoğun iş temposu yüzünden çocuklarıyla ilgilenmekte zorlanır. Bu süreçte çocuklar, annelerinden soğumaya ve dadılarıyla daha fazla vakit geçirmesine sebep olur. Julia, bu durumdan rahatsız olur ve şüphelenmeye başlar çünkü çocuklarını iyi tanımaktadır ve onların değişen davranışları tedirgin eder. Olivia'yı yakın takibe alan Julia, dadının gerçek niyetini anlamaya başlar. Amacı ise çocuklarını annelerinden soğutmak ve kendisine karşı bağlanmasıdır. Julia'nın aklında başka sorularda vardır: Gerçekten işe aldığı dadının ismi Olivia Winterbourne mı yoksa başka birisi miydi? Julia gerçekten çocuklarıyla iş yüzünden mi ilgilenemiyordu yoksa bu işin içinde başka bir iş mi vardı?

Bir annenin hayat mücadelesi

Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny

Kocasını kaybetmiş bir annenin iki çocuğuna karşı sorumluluklarını getirmek için elinden geleni yapar. Yoğun bir iş temposu yüzünden aksayan ilişkiler, işe aldığı bir dadıyla düzelir. Başlangıçta mükemmel bir şekilde ilerleyen süreç, daha sonralarında farklı yerlere doğru gider. Çocukların annelerine karşı tutumlarının değişmesi ve soğuması, Julia'yı ruhsal olarak üzer. Bu sorunları çözmek için Julia, çocuklarıyla ilgilenmek istediğinde ise karşısına Olivia çıkarak bir şekilde engeller.

Çocuklarda değişen ruh halleri ve annelerine karşı tutumları

Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny

Olivia, çocukları çok seven bir dadıdır. Fakat bu sevgisinin altında yatan bir başka saplantısı vardır. Çocuklar, dadılarını o kadar çok sevmiştir ki annelerine karşı tamamen ilgilerini yitirmişlerdir. Olivia'nın çocukları psikolojik olarak etkilemesi buna büyük etkendir. Başlarda iş yorgunluğuna veren Julia, daha sonra olayların giderek tuhaf hale bürünmesiyle bir şeylerin farkına varır ve Olivia'yı yakın takibe alarak kimliğini açığa çıkarmak ister. Fakat Olivia o kadar zeki bir kadındır ki Julia'yı engeller. Peki bu süreçte Julia, çocuklarına karşı sevgisini nasıl kazanacak ve Olivia'dan nasıl kurtulacaktı? Olivia Winterbourne'ın bu çocuklara karşı aşırı bağlılığının altında yatan saplantısı neydi?

Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny
Çocuklara Bakıcılık Yapan Bir Kadının Gizli Saplantısı: The Twisted Nanny
2
6
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26
 • fangoria
  bu dadılardan kıllanmaya başladım iyice
  • Dadı seçimi önemli tabii çocuk sağlığı için. En güzeli bence anneler bakmalı. Yabancı bir kadının bakması, psikolojik olarak onları etkilerse sorunlar ortaya çıkabiliyor.

  • fangoria

   Aynen çeşitli kötü haberleri görüyoruz sürekli malesef

 • sonamcı
  Kanka sen sapık mısın? Neden böyle saplantı videoları paylaşıyorsun. Bir sorun mu var aslanım)))
  • Dram ve gerilim türü filmler izlemeyi seviyorum. Bu tip konular hoşuma gider. Nasıl ki korku filmi sevenler varsa benimde türüm bu lakin önyargılı olma çünkü film bencelerimin tümü bu tip konuları işlememekle beraber farklı tarzda bulabilirsin. O zaman böyle saçma bir önyargı ile beni suçladığın için özür dilersin.

 • MrMyopıc
  Psikolojik etmenli bir filme benziyor izlenilebilir
 • enginnnn34
  Vaoouv ben bunu bir izliyim ya
 • skazmsmss
  ilgimi çekmedi
 • İzlemem
 • Z_eus
  İzliyçem😒
  • Keyifli seyirler. Gerçek hikayeden alınmış psikolojik bir gerilim. Ne kadar doğru olabilir, tartışılır ama gerçek hayatta olabilecek bir olay bence.

  • Z_eus

   Bugün tam 3.5 saat oyundaydım :D konsol oyuncaları niye bu kadar mal oynuyor bu oyunu çözemedik😂

  • Hangi oyun?

  • Hepsini Göster
 • ladyybahar
  İlgimi pek çekmedi
YÜKLENİYOR...