Arkadaşım İnstagram'a fotoğraf attı, altına ne yorum yapabilirim? Kız/Erkek arkadaş fotoğrafına yorum fikirleriniz neler?

behindthenoon

Arkadaşımın İnstagram fotoğrafı altına güzel ne yorum yapabilirim? Arkadaşım yorumları çok fazla kafasına takıyor, o yüzden güzel yorumlar yapmalıyım. Kırıcı bir şey yazmak istiyorum. İnstagram yorum fikirleriniz neler?

Arkadaşım İnstagram'a fotoğraf attı, altına ne yorum yapabilirim? Kız/Erkek arkadaş fotoğrafına yorum fikirleriniz neler?