Instagram takip isteği kapatma? Arkadaşlık, takipçi isteği almak istemiyorum nasıl yapabilirim?

Gizli Üye
Her gün onlarca takip isteği geliyor saçma sapan sayfalardan ben bunları istemiyorum bana kimse takip isteği atamasın bana. İnstagram arkadaşlık isteği kapatma mümkün mü? İnstagram takip isteği kapatma nasıl yapılır?
Instagram
Instagram takip isteği kapatma? Arkadaşlık, takipçi isteği almak istemiyorum nasıl yapabilirim?