ÇOK ENTRESAN AMA?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki kandil gecesiydi bende herkes gibi duamı okudum.. ve uyumak üzereyken konuştuğum bir arkadaşıma resim attım.. Atmaz olaydım. Resimde arkamda bir el görüyorum? Bunun açıklamasını ben yapamıyorum şahsen bulunduğum odada benden başka kimsenin olmamasıda cabası.. ÇOK CİDDİYİM.. Allah rızası için gülüp makaraya vurmayın.. Ne yapabilirim uyuyamadım..
ÇOK ENTRESAN AMA!!!?ÇOK ENTRESAN AMA!!!?

0|2
1230

En İyi Erkek Görüşleri

• Herkes ele bakmış ama aslında kolun alt kısmında karanlık çıkan yüzü kimse farketmemis. Çook dikkatli bakın. 👍resmin kontrass ayarı ile oynayıp biraz aç bence.

0|0
    0|0
    • Altıma sıçıcam şimdi ne diyorsun :((((((

• Abaahı adı verilen kötü ruhlar zümresi de yeryüzünün tüm katlarında bulunan, hem insanlara hem de hayvanlara zarar verebilen ve tasviri anlamda çirkin olduğu ifade edilen kötü ruhlardır.

• Ee yatmak üzere olan bir kızla ne ilgisi var bunun? Neyse Ezan okunuyor.. dua edicem bilgileriniz için teşekkür ederim

• Sözlerini cok anlayamadım doğrusu Allah rızası için diyorsun aynı zamanda cinlerin varlığına inanmiyorsun ki Kuran i kerim de bir cok süre de onların varlığı ve peygamber efendimizin hadislerin de cinlerin varlığı insanlar gibi açık olarak belirtilmiştir. Ayrıca inanmıyorum demen onları sana çeker bunu da belirteyim

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Tovbe estagfurullah fotosop felan degilse eger direkt 3 harfli benim arkadasimda gece gormus , ya 3 harfli ya da melek

1|1
    0|0
  • Büyütecek bşy yok, duanı oku yat. Mor ötesi ışınlar yakalanıyor ve bu varlıklar her yerde, sadece bizler görmüyorz

0|1
    0|0
    • Ayetel kürsi okudum yatıcam ama bu olay kuzenimin evinde oldu ben yalnız yaşıyorum yarından sonra ne yapıcam bilmiyorum korktum açıkçası.. abdestim yoktu yalan olmasın

• Yani olabilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Cok ugrastik zamaninla cinle periyle merak etme objektife yakalansalar bile seninki insan elini andiriyor onlar insanlara benzemez senin derin gibi bir deriye sahip degiller. Ha dersenki insan seklinde gorundu o ayri insan kiligina girebilenleri var ama sen gozunle birsey gormedin kameradan gordun yani buda demektirki gorduklerin optik iluzyondan baska birsey degil rahat ol

1|0
    0|0
  • Yaw kız kekliyor bizi sizde ciddi ciddi birşeyler yazıyorsunuz. Birde yemin ediyor şu mübarek gecede Allah’ım böyle kullarına akıl ver yarabbim AMİN 🙏!!! Kız sende amin yazda allah sana akıl fikir versin

0|0
    1|0
    • Allah önce senin gibi beyinsizlere beyin versin.. Sen demekki insanları kandırıyorsun ki benimde öyle yapacağımı düşündün.. yemin ediyorum herşey doğru içim rahatlasın diye buradan paylaşmak istedim korkumu dile getiriyorum. Ne kadar kötü düşünüyorsun

• Hiç Samimi ve içten bir sağol değil 😒

• Şöyle deyim. O el senin elin. Pozlamada sıkıntı olmuş. 1. Resimdeki el ile senin elin aynı orantı içinde. 2. Resime bak aynı. Farklı bir durum yok yani. Korkma.

0|0
    0|0
  • Kamera yansıması olmasın tabi doğa üstüde olabilir hayır olsun inş :(

1|0
    0|0
  • Kendin olayı makaraya almışsın zaten. Metafizik ötesi şeyleri asla beden gözü ile göremezsin

0|0
    0|0
  • 2 Resimde de ters yansıma var ya😂😂
    Yan çevir anlarsın aynı el olduğunu😂😂

0|1
    0|0
  • Erkek musallatlara yakalanmışsın, Allah yardımcın olsun 10 yıl kadar olmuş

0|0
    0|0
  • sana yumruk atıyo sanki :D

şaka bir yana sarı yastıktan yansıma o

0|0
    1|0
  • dostum korkacak bişey yok o eller senin elin onlarda sadece yansıma rahat uyu bence :)

0|0
    0|0
  • Biz burdayız diyolar.. gelmişken tüyo iste akşam maçlarına.

0|0
    0|0
  • Çok enteresan

1|0
    0|0
  • Senin elinin yansıması o dikkatli baj

1|0
    0|0
  • Ruhuna karşı bir yumruk olabilir.

0|0
    1|0
  • Yansima olmus gibi ama

0|0
    1|0
  • Şeytan ayrıntıda gizli 🙄

0|1
    0|0
  • O ışık biraz dikkatli bak

0|0
    0|0
  • Yandııın sen

0|0
    1|0
  • Korkma ışığı aç etrafa bakın ışığı kapat ve uyu

0|0
    1|0
  • Suss

0|0
    1|0
  • Cin gelmis

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 10

• elinle aynı şekilde -parmak aralıklarına dikkat et- senin elinin yansıması bu. nasıl oldu bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • İnandırıcı değil inanlar varsa da ağır cahil olmalı

0|0
    0|2
    • İnanman için şu an herşey yaparım!. Saate bak bir bu saatte ne yapmaya çalışıyor olabilirim okumadığım dua kalmadı !.

• Bence trollüyorsun insanları :D

• Emin ol daha önemli işlerim vardı sabah hastaneye gitmek gibi Burda goy goy yapamam.!

• sanırım odada senden başka poz vermek isteyen de varmış...

1|0
    0|0
  • Arkada cam gibi bir şey mi var? Yansıma yapmış nasıl bilmiyorum ama. Çunku durus sekli olarak seninkinin aynisi

0|0
    0|0
  • Bu nedir yiğidim benim fotoğrafımın arkasında bilğin yüzüyle sırıtıyordu

0|0
    0|0
  • Olabiliyor Kormaman gerek. Nette bunlardan dünyakadar var şaşırtıcı ama gerçek.

0|0
    0|0
  • Bu ne yaa lütfen şaka olduğunu soyle korktum :/

0|2
    0|0
    • Yemin ederim ki ne görüyorsanız doğru... Manyak mıyım ben milleti ayağa kaldırdım 3. Resmî çekmeye götüm yemedi

• Kendi elinin yansıması

1|0
    0|0
  • Korktum lan

0|0
    0|0
  • ben simdi nah uyurum

0|0
    0|0
    • Uyutayım mı gel msn

• Dene sende de olacak mı acaba merak ediyorum ışıksız yerde fotoğraf çek ön flashı aç

• @el_okuyucusu ulan oooooorosbu cocugu aksamdan beri yavsamadigin kiz kalmadi. dur ben senin hesabini kapaticam dur

Yükleniyor...