Öğrenciyim, paraya ihtiyacım var. Para kazanma yolları nelerdir?

Gizli Üye
Okuyorum öğrenciyim ev kirami veremiyorum borç aldım insanlardan onları veremiyorum kiss kursuna yazıldım bırakmak zorunda kaldım ihtiyaclarımı karşılayamayacak duruma geldim artık çok borcum var en kısa yoldan para nasıl kazanılır mantıklı bir şey söyleyin lütfen çok ihtiyacım var
Güncellemeler
+1 yıl
Kpss kursu
Öğrenciyim, paraya ihtiyacım var. Para kazanma yolları nelerdir?