Kızım evli adamla birlikte napmam lazım?

Gizli Üye
Bu derdimi kimseye anlatamıyorum benim eşim 18 yıl önce vefat etti 18 yaşında Kızım var benim fatma diye arkadaşım onun kocasıyla kızım sevgili ilk nasıl öğrendin dersenis günlüğünü yakaladım bide gece telefonunu karıştırıyordum mesajlarını gördüm adamın maddi durumu kötü eve para götürmüyor diye kadın agliyor 2 çocuğu var gecekonduda oturuyorlar evleri kira kadın merdiven silmeye gidiyo kızım kadının hocasıyla gidiyor buluşuyor bide bisey olmamış gibu kadına abla diyo kadının biseyden haberi yok
Çok uyardım kızımı elinden telefonu aldım fayda etmedi tekrar verdim üstünde oklavayı kırdığımı bilirim üstüne kapıları kitledim akıllanmıyo adamla gittim konuştum oda akıllanmıyo kızım derdin ney dedim seviyorum diyo evli barklı adam çocukları var diyorum banane diyo
Kızım evli adamla birlikte napmam lazım?