Kapat

Kızım evli adamla birlikte napmam lazım?

Bu derdimi kimseye anlatamıyorum benim eşim 18 yıl önce vefat etti 18 yaşında Kızım var benim fatma diye arkadaşım onun kocasıyla kızım sevgili ilk nasıl öğrendin dersenis günlüğünü yakaladım bide gece telefonunu karıştırıyordum mesajlarını gördüm adamın maddi durumu kötü eve para götürmüyor diye kadın agliyor 2 çocuğu var gecekonduda oturuyorlar evleri kira kadın merdiven silmeye gidiyo kızım kadının hocasıyla gidiyor buluşuyor bide bisey olmamış gibu kadına abla diyo kadının biseyden haberi yok
Çok uyardım kızımı elinden telefonu aldım fayda etmedi tekrar verdim üstünde oklavayı kırdığımı bilirim üstüne kapıları kitledim akıllanmıyo adamla gittim konuştum oda akıllanmıyo kızım derdin ney dedim seviyorum diyo evli barklı adam çocukları var diyorum banane diyo

0|1
1433

En İyi Erkek Görüşü

• Kafan çalışmıyormu dayılarına söyle abilerine ya da polisse git çok çok olmadı ben ikisininde kemiklerini kırıyım yani

2|0
    1|0
    • Polis 18 den büyük olduğu için karışmıyor

• Numaralarını blocklarım

• Sen üzülme diye abla

En İyi Kız Görüşü

• Zannediyorum ki kızınız o adamı babası yerine koymaya çalışıyor. Bu sebepten kendinden büyük bir adamla ilişki yaşıyor diye düşünüyorum. Ben olsam adamın ilgisini çekebilecek bir kadın tutarım, adamı ayartırım. Kızımı da kazara denk getiririm. Adamın onu aldattığını görüp kendisi soğur. Böylesi yanlış bir ilişki ancak böyle son bulur diye düşünüyorum. Üzüldüm sizin için Allah kolaylık versin. Ben de babasız büyüdüm, bu sebepten böyle düşünüyorum. Entrikalar çevirmeniz gerekiyor maalesef. Çünkü kızınızın gözü adamdan başka bir şey görmüyor anladığım kadarıyla. Nereye giderseniz gidin, ne yaparsanız yapın kızınız o adamı bırakmaz. Destekleyin onu, en azından destekler gibi yapın ki, sizden kaçıp tamamen adama gitmesin. Önyargılı olduğunuz için özür dileyin ve onun aşkına bir şans vereceğinizi söyleyin. Sırdaşı olun. Kızarsanız adamın varlığı ona daha tatlı gelmeye başlar. Kızınıza en yakın olup yavaş yavaş kızınızın gözünde adamı bitirmeye başlayın. Ben senin annenim senin kötülüğünü ister miyim hiç falan deyin. En son da aldatma hikayesi ile kızınız tamamen sizin olur. Ben başka çıkar yol görmüyorum, çünkü çıkmazdasınız. Yavaş ve emin adamlarla ilerleyin. Kızınızla arkadaş olun en önemlisi. Sanki yaşıtı biri ile sevgili imiş gibi, naptın bakalım bugün sevgilinle deyin ona, onu alışverişe götürün, hediyeler alın. Tamamen sevgi ile yaklaşın. Kızınız içinde eksik olan baba sevgisini size yüklesin, yanlış insanlara değil. Umarım yardımcı olmuşumdur. 😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Ablacım öncelikle bu durumu kesinlikle zorla çözemezsin. Şu an kızın olayı takıntı yapmış durumda, adam git dese de gitmez. Bu bir süreç ve bunu yönetmen gerekli. Kızın sevgiye aç bunu bir kabullen. Ardından belli etmeden kızının sosyalleşmesini sağla ama kesinlikle bu süreçte o adamla olan ilişkisine laf etme de bahsetme de, böyle birşey hiç yokmuş gibi davran.

1|0
    1|0
  • Bariz açık bir durum ablacım 18 yaşın da ergenlikte bir kız çocuğu aradığı şey baba şefkati sevgisi onu onu da o adama çeken o duygular çok üzüldüm bu duruma çok pişman olucak aklı yerine geldiğin de allah kimseyi babasız annesiz bırakmasın

2|0
    0|0
  • Adamla uğraş kızın laf dinlemez. Adamı uyar tekrar konuşursa herkese soyleyeceğini ve mahkemeye başvuracağını soyle ve savcılığa git. Kızın reşitte olsa ahlaki değil sonuçta adam evli

3|0
    0|0
  • Abla senin daha yapabilicegin bisi kalmamış daha zorlama zorlarsan bu sefer de seni kotu bilir yaradana havale et sen elinden geleni yapmissin

1|0
    0|0
  • Umarım trol 18 e gelmemiş ise daha öncesi var ise adamı polise şikayet et veya kızını tehdit et kızın da iyi ayak değil

0|0
    0|0
  • Abla yapacağın şey belli kızı kitle odasına bı sure kalsın öyle

0|0
    0|0
  • Hanımefendi kızınızın iyi bir SİLKELENMEYE ihtiyacı var.

2|0
    0|1
  • En iyisi ordan tasinin veya adama soyle Karina soylerim diye

0|0
    0|0
  • yazık ya umarım düzelir

1|0
    0|0
  • O adam kızını çatır çatır s-i-k-e-r

0|0
    0|0
  • Kadına söyle.

0|0
    0|0
  • Yeni nesil böyle alıșmaya bakın 😉

0|0
    0|0
  • uzak olmasını engelleyın

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kızınız artık uruspu

0|0
    0|0
  • kızı evlendir başkası ile

0|0
    0|0
  • Cinsel birlikteliği varmıdır?

0|0
    0|0
  • haklısın abla eve kitle biran önce baş göz et

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin.

1|0
    0|0
  • adam bir daha buluşursan polise gidicegını söyle

0|0
    0|0
  • Evlendir en iyisi

0|0
    0|0
  • Bağla kendisini eve okula da gitmesin

0|0
    0|0
  • Gecms olsn

0|0
    0|0
  • kızın gıttı yapan ele

0|0
    0|0
  • Sende anamısın be :)

0|0
    0|0
  • birliktr falan olmuştur tehdit falan vardır belki?

0|0
    0|0
  • Allaaaa allaaaaa

0|0
    0|0
  • Bunun tek bir çaresi var

0|0
    0|0
  • Kötü durum

0|0
    0|0
  • Kesin yasanmistir

0|0
    0|0
  • senin kız aradığını bulmuş

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu durum ortaya çıkarsa karısının kızına tazminat davası açmaya hakkı var üzgünüm ama böyle bir detay da var abla, bile isteye evli erkekle oluyor ve reşit. Onunla kesinlikle zıt gitme fakat yaşıtlarına özendir, saçma belki ama zengin erkeklere özendir, okuyan kişilere özendir, arkadaş çevresi edinmesi için onunla ilgilen. Sinemaya götür, gezmeye götür. Şu cümle önemli: Seni her halinle her kararınla seviyorum ve saygı duyuyorum. O zaman senin fikirlerini dinlemeye başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Doğruyu goster karısı derdini çekmiş karısını senle aldatiyo seni kimlerle aldatır zengin durumu yerinde gencecik yakışıklı çocuklar varken bunla napcan karısı gibi surunmek istiyorsan git bugun evlen seni ne yemeğe götürebilir ne alışverişe götürebilir kendi hayatını bitirirsin yaşa gor de

0|0
    0|1
  • sorununu sonuna kadar okudum cok üzüldüm, kizin cahilip yapiyor bir yuvanin yikilmasina sebebp oluyor ama kendini düsündügden farkinda degil. daha 18 yasinda ama akli ermiyor. ne diyecegimi bilmiyorum cok üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Abla durumuna gerçekten çok üzüldüm. Hepimizin cahil olduğumuz kör sağır olduğumuz dönemleri olmuştur. Senin kızın da belli ki o dönemde inşallah başına bir iş gelmeden atlatır. Ben annemle her zaman arkadaş gibiyim ne olursa olsun hayatımda bilir anlatırım anneme. Sende bence kızına arkadaşça yaklaş bu işin ona doğru olmadığını adam evli çocuğu var diyerekten değilde bak evli adam çocuğun da var ona rağmen gözü dışarda sana bakıyor yarın bir gün seninle olsa yine gözü dışarı gider yine bakar bir kere eşini aldatan hep aldatır felan tarzında konuşsan yuva yıkımına sebep olursan o kurduğun yuva da senin başına yıkılır kızım yapma felan desen daha böyle arkadaşların birbirine söylediği lafları dersen arkadaşınla konuşur gibi seni daha iyi dinler bence. Umarım düzelir her şey çok geç olmadan

0|0
    0|0
  • Zor valla. Adama karısına söyleyeceğinizi söyleyin.

0|0
    0|0
  • Adamın eşine soyle. Kızını da amca dayı vs çekindiği kim varsa söyle ki hata yapmasin

0|0
    0|0
  • taşın tabiki de ! bunu biz mi söyleyeceğiz ya ve soru trol gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin, yanlis oldugunu anlamayana kadar korkarim devame der. Cok uzuldum

0|0
    0|0
  • Kızını yanlış yere kapak atmış anlaşılan, adam zengin değil aksine züğürdün teki. Bir kez daha tiksindim dünyadan. Kınamıyorum Allah islah etsin.

0|0
    0|1
  • Gerçek mi bu?

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • yazık niye vudun abla kıza

0|0
    0|0
  • Önce kızına, böyle bir ahlaksızlıkla yasayamayacagini söyle ve arkadaşına herşeyi anlatacağını söyle bakalım ne tepki alicaksin. Hiç olmadı taşının ordan. Toplum baskısı kötü birşey çünkü. Hem kızın da kopar o çevreden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...