Kardeşime fena kızdım şimdide üzüldüm ama iyimi :( ? Nolucak ya şimdi?

Gizli Üye
Kardeşim nişanlı biri önce bunu belirtmek isterim.
belkide uzun olucak onun için şimdiden özür dilerim :(

Ona kızdım çünkü ben kardeşimi canım bildim çiğerim bildim ne zaman bana işi düştüyse hep arkasında durdum yeri geldi savundum hatta gittim ev alacakti kredi çektim onun için o derece herşeyimdi yani kardeşim.

Neyse benim ilk defa ona işim düşmüştü bir alışveriş merkezinde perşembe günü için yani dün için birşey alicaktim o anda param yoktu alamamıştım. Çarşamba günü kardeşime söylemiştim git şu paramı şurdan al diye almamış nişanlısının ailesiyle gezmeye gitmiş. Sustum olabilir dedim neyse. Perşembe günüde yine nişanlısını alıp evine götürmüş benim işimi yine yapamadi yani.

Bugun de tavırlı davrandim aradi noldu neden bana böylesin dedi? Bende patladim...
seni anlıyorum nişanlını özlersin vakit geçirirsin Çarşamba günü gidememiş olabilirsin ama perşembe günü gidebilirdin hemde alış veriş merkezinde kenara koydurttuğum şeyin son günü olduğunu bile bile gitmedin kırıldım sana dedim. Demekki senin önceliğin nişan kendi ailen değil bu saatten sonra artik benden birşey bekleme deyip neyse ben kapatıyorum dedim kapattim telefonu.

Haksızmıyım? Napicam şimdi?
Kardeşime fena kızdım şimdide üzüldüm ama iyimi :( ? Nolucak ya şimdi?
1
2
Görüşünü yaz