Koca parası yer misiniz yoksa kendim çalışır harcarım mı dersiniz?

Koca parası yer misiniz yoksa kendim çalışır harcarım mı dersiniz ?
Yiyenler çatır çatır yiyor , adamlara acımıyor :)))

1|2
2428

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışmayıp erkeğe mahkum olqn kadinin ne hükmü vardır ne de bu dünyada bir gelişimi, guveni, ilerlemesi vardır..
    Malak gibi yatıp eşofmanlar ile market, avm, ve envaii çesit özgürumsü bir tutsak ile kredi kartına yüklenen makak maymubu dişi gibi zekadan mahrum olduğu yerden geriye saran ve eğitimini aldığ halde hala koca parası alip iş dunyasina katılmayan kadın kof ve ucuzdur. Bedenini ödül/ceza gibi erkeğine ittiren kadin kadar aşağlik bir canli daha bu dünya türlerinde olamaz..

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlenince senin benim param ayrımı olmuyor. Kendi mesleğim var ama calisamama durumum olursa yerim, eşimin sağlık sorunu olursa ben çalışırım o yer birlikte yeriz

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• .

Birey olamamış,

insan müsveddeleri.

Ne kadar rahatsız edici iğrenç bir durum.

Konuşulması bile abes.

.

1|0
    0|0
  • Kadın doğru söylüyor.. :D
    Ama kızların çoğu bu öğüdü yerine getiremez, çünkü genelde çulsuz serserilere aşık olup sürünürler..

1|0
    0|0
  • Benim olan hersey esimindir param da varligimda benim neyim varsa yadanonun neyi varsa birbirimizin olur ama gercekten arniyetli insanlar cok sevgi adi altinda parasinda malimda gozu oldu icin sevdigini soyleyen cok insan var iste bubyuzden aşktan sevgiden nefret eder oldum kimseye guvememez oldum neden boyle insanlar sevgiyi neden buna alet ederler

1|0
    0|0
  • Bu zihniyetten bizi Allah korusun :)

1|0
    0|0
  • beni çalıştırmayacak kadın arıyorum ben de..

1|1
    0|0
  • Kimseye muhtaç olamam

1|0
    0|0
  • boyle birini hemen bosarim nedeni bulun dicem de umidim hic yok ben diyim ben ölünce cocuklarima kendisine bakamaz gucsuz bir kadin olur

1|0
    0|0
  • Kendim calisirim, az yerim ama kendim kazandim derim en azindan

1|0
    0|0
  • Ya tek para yeseler sorun değil ömürde yiyorlar erken yaşta kel kalıyoz sonra vay efendim türk erkekleri kel ☺

1|0
    0|0
  • Koca parası yerim jskldlsads

1|0
    0|0
  • bence emeliler..

1|0
    0|0
  • Yeriz karı parası

1|0
    0|0
  • Kimsenin parası ile işim yok.

1|0
    0|0
  • Kadınlar <3 para

1|0
    0|0
  • Kendi paramı yerim :D

1|0
    0|0
  • ayarımda dengim olsun univ te bitirsin maddi yönden sıkıntısı olmasın hayat görüşü olsun malı mı mülkümü yesin sıkıntı yok ama böyle parazit olur, sa aha bu derim bak :D...

0|0
    1|0
    • kabayım benim anam parazit olmadı hiç ben anamdan böyle bir şey görmedim evet babamın parasını yedi ama kendinide emekli olmayı bildi hemde babama yük olmadan...

• Kocasının parasını yiyecek tabiki ne var bunda

2|0
    0|0
  • O yaşa gelmeden öğreniyorsunuz valla.

1|0
    0|0
  • Hahaha kadın parası yesej

1|0
    0|0
  • Bazen kadin olasim geliuor koca parasi ye bas gotunu otur evde ohh ne rahat

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 23

• Kendi mesleğini yapmak çok daha güzel

1|0
    0|0
  • Koca parası ya da benim param diye bir ayrım yapmak doğru değil. Yani onun parası, benim param diye bir şey yok. Yeri gelir ben onun parasını yerim. Yeri gelir o benim paramı yer. Eşim sonuçta...

1|0
    0|0
  • Yerim sfkdkdk

1|0
    0|0
  • Kendi ayaklarımın üstünde durmak

1|0
    0|0
  • İstemem tabii o parayı kocamdan alicam diye kölesi olup kırk takla atacağına, kendi paramı kazanır rahat rahat yerim daha iyi. Bunun gibi koca parası yemeye meyilli kadınlar fazla basit.

1|0
    0|0
  • Kendim çalışırım mutlaka

1|0
    0|0
  • Kocaya para yediririm

1|0
    0|0
  • Evlilikte sen ben olmamali biz olmali

1|1
    0|0
  • Ben bunca yıl koca parası yemek için okumadım. Kendim de çalışarak kariyerimi yapıcam

1|0
    0|0
  • Kendim çalışırım ya

1|0
    0|0
  • Koca parası yemek istiyorum.

1|0
    0|0
  • yerim tabi bakmayacaksa evlenmesin

1|0
    0|0
  • Kadın bir engeli yoksa çalışmalı.

1|0
    0|0
  • Hem yerim hem çalışırım haha.

2|0
    0|0
  • Yemem. Eksik olsun.

1|0
    0|0
  • Bncede guzel olmali😂

1|0
    0|0
  • Çalışsam da koca parası yiyecem

1|0
    0|0
  • Birlikte yeriz de çalışırızda fark etmez 🤓

1|0
    0|0
  • Kendi paramı harcarım (Göbeğini içine çekebiliyormusun?)

1|0
    0|0
    • yok ben göbeksizim.

• Ama yinede yapabiliyormusun?(bende göbeksizim ve vücudumdaki yağ oranı yüzde sekiz yani içine çeksen kaburga kısmından göbeğine doğru çubuk gibi birşey çıkıyor öyle bir göbeğim var)

• Evlenince para ortak oluyor ama yinede bir maaş gireceğine iki maaş girip daha iyi yasamak güzel bence

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor... ;