Kapalı kızlar hakkında ne düşünüyosunuz?

Kapalı kızlar hakkında ne düşünüyosunuz?

Kapalılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Size göre açık kapalı bu kadar önemli mi sevgilinizin illla açık olması mı istersiniz yoksa kapalı olmasını mı?

0|0
1565

En İyi Erkek Görüşü

• Valla karakteri duzgun olsun yeter. Acik kapali diye ayirt etmem kimseyi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• Ülke siyasetine burunlarını sokmaları nedeniyle pek haz etmem. Gözümüze gözümüze türban sokanlardan hiç haz etmem. Ama iyi olanları da var az olsa da. Sevgilimin illa ki açık olmasını isterim. Kapalılar gözüme kadın gibi gelmiyor. Flu görüyorum.

1|2
    5|0
  • Gömlekli, rastalı, taytlı kızlar gibidir aynıdır. Herkesin giyim tercihidir ve isteyen dilediğini giyebilir, ayrıca çeşitlilik güzel birşey. Herkesin tek tip olduğunu düşününce çok sıkıcı geliyor. Birbirimize saygı ve sevgi duyduktan sonra; ırk, giyim, inanç bunlar bize ait nitelikler. İnsanı insandan ayırmak/kutuplaştırmak isteyenleri amaçlarına ulaştırmamamız gerek. Aynı dünyada yaşıyoruz hatta bu yüzyılda bunları tartışmamız bile utanç verici bence.

1|0
    0|0
  • Boş olduklarını düşünüyorum... açıklar da boş gerçi ama şu onların ki daha dikkat çekici ve asıl tesettürün evden çıkmamak ve çarşaf giymek olduğunu bilmeyen cinsel objelestirici inançlara inanan saflar ama onlarda bizim gibi insan tabii

0|0
    4|1
    • Ben de şu an senin çok boş olduğunu düşündüm..

• Ehli sünnet bir alim olması görüşlerine katılacagım anlamına gelmiyor. İyice saçmalamaya ve konuyu saptırmaya başladın.

• Sahih Hadis: kadın avrettir onların avretlerini evlerle örtün-hadis- kadın kocasından izinsiz dışarı çıkamaz
      Allah size mecbur kaldığınızda dışarı çıkma izni vermiştir şükür edin

Hangi kadın evden süslenir çıkarsa dönünceye kadar erkeklerin şehvetini uyandırırsa onların sayısı kadar erkekle zina etmiş sayılır

Şimdi inkar edersin belki çoğu öyle yapar zaten kolay gelsin
      Ha Mevlana'nın dediklerini de paylaşırım istersen

• Birincisi her kapalı kız kapalı olmuyor. Kapanacaksan şartlarını yerine getireceksin bide kapanmak her kıza yakışıyor kapanıpta yakışmayan bir kız görmedim insanın içi önemli yoksa gerisi boş.

1|1
    0|0
  • Kapanmanin amaci kafayi ortmek degil. Dikkatleri cekmemek , vucut hatlarini belli etmemek , guzelligi saklamak. Bunlarin tam tersi olup kafa kapali olsun sahsen umursamam. Unide gordugum kadari ile 100tane kapalinin gercekten 3-5tanesi biliyor tesetturun mantigini. Kafayi kapatip makyaj , dar kiyafetler , albeniyi artiran kombinler filan tesetturle ne kadar alakali sence?

0|0
    0|0
  • Benim düşüncem kapalı kız olucak ama öyle süslü olanlardan ya da üstü kapalı altı dar pantolon giyen olmicak Adam gibi kapalı olucak ferace giyicek ya da çarşaf ben böyle bir kapalı kız istiyorum şahsen

1|0
    0|1
    • Ferace ya da çarşaf giymeden de adam gibi kapalı olan kızlar var.

• Biliyorum var ama benim istediğim bu

• Ben kapali istemem.. onlari dislamiyorum arkadasim olabir ama sevgilim olamaz.. kafalar uyusmuyo bidefa

0|0
    5|0
  • Düşünmek istemiyorum

0|0
    2|0
    • İstesende düşünemezsin 😉

• Kapalı kız benim için 10-0 önde

1|0
    0|0
  • burda gördüğüm zaman engelliyorum

0|1
    4|1
  • Sondaki kız da güzelmiş hani :)
    kapalı açık olması önemli değil.

0|0
    0|0
    • Benim de suratımda o kadar boya olsa ben de güzel olurdum..😒

• @67898675 aynen sonra bide sey derler iste makyaji silince ikinci yuzu cikti ortaya falan sen boyleyken begen sonra laf soyle😂

• Böyle güzel olacaksa açık kapalı hiç farketmez ama türbanlılar genelde tipsiz oluyor.

0|0
    5|0
  • Ben açık olması isterim bana açık kızlat daha çekici geliyor saçını okşamak istiyorum

0|0
    1|0
  • Mini etekli bir bayan beni rahatsiz etmiyorsa, kapali bir bayanda rahatsiz etmez...

0|0
    0|0
  • bazı kızların kafası kapalı altında dar jean pantolon bileklere kadar, yüzde gösterişli makyaj... herhalde saçlarını yapmaya üşendi de kafasına türban taktı die düşünmeden edemiyorum... altı kaval üstü şişhane... tabi layıkıyla o türbanı taşıyana lafım yok...

0|0
    0|0
  • Kapali modasi da birgun bitecek

1|0
    6|0
    • Moda dediğiniz şey farz tabi müslüman değilseniz bilemezsiniz ama saygı göstermeniz gerekir. Sonuçta çağdaş bir toplumda yaşıyoruz öyle değil mi?

• Kapalı olup bakımlı olmak suç mu anlamıyorum. Dikkat çekmek için fazla makyaj yapanlar dışında.

• Ya bende yaparım ama belli bile olmaz yani. Neden bu kadar abartılıyor bu durum isteyen istediğini yapar kimsenin birşey diyip yapmaya hakkı yok.

• farkeder mi nasıl olduğu kapalı veya açık o nasıl isterse öyle olsun

0|0
    0|0
  • Kapalı açık benim için sıkıntı değil ama elbette konuştuğum insan da sadece ahlak terbiye ararım. Şimdi ki kapalı kızlar var ama sözde kapalı. Başı kapalı vucudu açık. Öyle bir dar giyiniyorlar ki inanamıyorum cidden.

0|0
    0|0
  • kapalı olduklarını

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kapalı bir kadınla beraber olmam!

0|0
    6|1
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 15

• ben kapalı kiz demiyorum birinden bahsederken ismini ogrenmeye çalışıyorum mesela. kapali cok fazla arkadasim var ve hepsi de mukemmel insanlar. iyi insan kotu insan tek ayrim bu

2|0
    0|0
  • Bunlar kapali degilki. Suslumanlar

0|6
    0|0
  • İnsan yani açığı kapalısı farketmiyor

1|0
    0|0
  • Kapalı olsun benim sevgilim 😂😂

1|0
    0|0
  • Kapalı kızlar bir tarafları oynamadığı sürece sıkıntı yok ben açığım ama arkadaşlarım hep kapalı adabindalar

1|0
    0|0
  • izmirde pek iyi bakmazlar alsancakta karsiyakada ozellikle arkadaslarim cok laf yemistir bu cok yanlis İzmir halki duyun sesimi

0|1
    0|0
    • Doğma büyüme İzmirliyim ne laf attım ne de laf atıldığını gördüm. Ha atıldıysa o atanın ayıbıdır ama buranın yerlisinin %95’i o şekilde davranmaz. Eskiden çalıştığım ofiste kapalı bir abla vardı muhabbetini özledim mesela. Hatta kapalı diyince bile garip oluyorum. Gömlekli, pantolonlu diye hitap ediyormuşum gibi geliyor. Bence bu zamanda kutuplaşmaya değil bir olmaya ihtiyacımız var.

• @darthvader aynen bende senin gibi dusunuyorum zaten ama gercekten cok yakin arkadaslarim bu duruma maruz kaldı genelde yaşlı kesim atıyor zaten çok uzucu

• Umrumda değil isteyen kapansın isteyen açılsın birbirlerine saldırmasınlarda

0|0
    0|0
  • Kapalılar sevgili olmaz diye bilirdim, erkeklerin amacı kızı yatağa atmak olduğu için ve kapalı kızlar da genellikle namusunu korur diye bilindiği için uzak duruyor olabilirler.

1|0
    0|0
  • bu şekilde kapananlara dayak atasım geliyor ama banane tabi

0|1
    0|0
    • Son fotoğraftaki kız için haklısın. İlk iki kızda aşırı makyaj yok güzel olmaları suç mu?

• kapanmaktaki amaç dikkat çekmemek ise bunu gerçekleştirsinler diğer türlü gerçek kapalılara haksızlık oluyor ve önyargı tabi

• İnsanların resimlerini neden koydun buraya günahı boynuna valla

0|0
    0|0
    • Saçmalama. Bunlar google da cıkıyor zaten önümüze.

• Yine de aynı şey değil şu an sen görmelerini sagladin

• Haklı olabilirsin. Bu fotoğrafları görmedigim yer kalmadi ama. Örnek olsun diye attım. Silebilsem silicem ama silinmiyor galiba?

• Kendi tercihleri görseldeki kızımız pek masum ve güzel kalbi de güzeldir allah sahibine bağışlasın.

0|0
    0|0
  • Güzeller

0|0
    0|0
  • Kapalılardan pek hoşlanmıyorum ama saygı duymak lazım kimsenin şortuna baş örtüsüne karışmamalı

0|1
    1|1
  • Herkesin kendi tercihi. Hepimiz kardeşiz sonuçta

0|0
    0|1
  • Saygı duyarım bu kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...