Arap erkekleri nasıldır? Anlaşabilir miyim?

Huyları karakterleri nasıldır?
Hoşlandığım biri var o bir arap sürekli buluşuyoruz vakit geçiriyoruz çok iyi biri ama ilk kez arap biriyle gorusuyorum cok tatlı cana yakın yakisikli hesabı odetmiyor cok nazik birisi ama kıskanç biraz
ingilizcem iyidir ingilizce konuşuyoruz hep ama çekiniyorum nasıl olur anlaşabilir miyim sizce

0|0
921

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım sen akıl fikir ver ya bune arkadaş Türkiye de erkek mi kalmadı da arap a gidiyorsun arap dünyanın en pislik insanları zerre kadar da sevmem çünkü çok pis aşırı derecede yalancı insanlar bulaşma başın felaket ağrır gidin türk erkeğine kardeşim ya ne buluyorsunuz bu araplar da ne ilginizi çekiyor anlamıyorum ki bir zenci bile arap dan temizdir anasını satayım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelini söyliyim sana bir şöför tanıdığım var kendisi anlatıyo tabi bu daha genç ama ilerisi aynı olucak krallar prensler geliyo işte karısını ucuz mağazalardan giydiyolar önce eşlerini gezidiriyolar ardından onu eve bırakıp sevgilisini almaya gidiyoruz sevgililerinede aynı avmnin pahalı yerlerinden alışveriş yaptırıyolar diyor kendileri

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• arapla zenciyi ayirt edemedigimizi gordum bu soruda. cok umutlanma turklerden farkli cikaramayacak. internetten arastir kulaktan dolmalara kanma

0|0
    0|0
  • Turk erkekleri gibi sapiktir arap erkekler de.

1|0
    0|0
    • Aa öyle mi 😞😞

• Ama sapık birine benzemiyor istemedik surece de dokunmuyor zaten cok hassas bu konuda

• Gene de guvenme derim. Havlayan kopek isirmaz. hesabi

• sana gore parasi onemli degilmi napcsn huyunu

0|1
    2|0
  • bide hesabı odetmiyor yazmuş yaa 😂iyi oldu gece gece. çatlayıncaya kadsr ye hesap odemiyorum diye😂

0|0
    0|0
  • Araplara ver sanda bu yakisir

0|1
    0|0
  • iyidir ben arabim

0|0
    0|0
  • taktik maktik yok bam bam misali

0|1
    0|0
  • bir arap kaldiydi vay arkadaş.

0|0
    0|0
  • arap diyince aklıma sapıklık görgüsüzlük falan geliyor nedense

0|1
    0|0
  • Hani, araplar da yakisikli bulursun, ama karakterleri, türk erkeklerinden de beter.. ben uyarimi yapayim da...

0|0
    0|0
    • Ya neden ki? 😔😔

• Yanilla yabancı olsun diye bir kaidem yok ama gerçekten ilk kez birinden bu kadar hoşlandım hem yürk erkeği gibi hem avrupai ne biliyim yabçok tatlı bişey anlatamıyorum hoşandı bu benim elimdenolan bir şey değil bilmiyorum gercekten uzgunum herkes olumsuz yorum yapmıs

• onlar kiskançliktanda..
      yani bence de yanlis.
      ben yurtdisinda yasiyorum, araplarla da çalistim. kendileri bile irklarini sevmezken, bizim sevmemizi bekleyemezsin ki

• 4. eş misin

0|0
    0|0
  • Al buyur burdan yak

0|0
    0|0
  • Hangi ülkeden

0|0
    0|0
    • Kuveyt

• Sana şunu diyim bir sene kaldım arap coğrafyasında Türk kızının ayağının tozuna kurban okurum arap erkekleri pis olur görgüsüz olur sonradan görme olur yinede siz bilirsiniz

• Anladım teşekkürler 😔😔

• araplarin mallarina. dikkat ed sekse daha cok. duskundurler bizim. turk. erkeklerinden.

0|0
    0|0
  • hiç Arap tandigim arkadaşım olmadı bilemiyorum

0|0
    0|0
  • sana bağlı iyi anlaşıyorsan sorun yok demektir

0|0
    0|0
  • Sünnet olmazlar

0|0
    0|0
    • Onlar da musluman degil mi olmuyorlar miydi

• Arap 😁😁 kurnazdir

0|0
    0|0
    • Allah allah😅😅

• Dikkatli ol gönlünü kolay alır çok capkindir hertürlü havaya sahip asla bir ortamda düşürmez seviyesini ve bunun sonrası evlendikten sonra iç yüzü 😀😀😀

• Büyük yaprak war tek fark bide pisler

0|0
    0|0
    • Pislik derken nasıl pislikler
      Ben henuz pisliğini görmedim :/

• Pis kokarlar yani birlkte seviştnmi hiç cok can yakarlar

• Arap şeyi vardır onda soyleyim 😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arap=Türk erkeği faslı tanıdın bir tane doktordu mutiş biriydi ya kibar nazik bilgili filan

0|0
    0|0
    • Ya benimki de nazik kibar birisi centilmen türk erkeklerine benziyor ama cinsellige biraz duskun olduklari dogru film izlerken eli gogsume dogru gitti ama onun disinda baska kotu huyunu gormedim bilmiyorum kotu yorumlsrngeldi cok uzuldum hoslaniyorum bayancok yakisikli gulusu gozleri yuzu cok tatli bir sey ya

• İnsan olarak bak onlar ırkcılık yapıyor ben benzwttiğim için öyle dedim yoksa türkünde iyisi var kürdünde arabında italyanında yani her ırkın iyisi kötüsü var bence

• Boşver yaa farklı kültür farklı insanlar ben başka şehirden birine tereddüt ediyorum başka ülke hele ki Arap, yaş farkı nasıl

0|0
    0|0
    • Canım ben 20 o da 21 yasinda
      Haklısın ama ne biliyim ya çok tatlı çok yakışıklı etkilenmiştim baya iyi birine de benziyo ama bilmiyorum bazen itici geliyor arkadaşlarıyla arapça konuşurken falan biraz tuhaf geliyor bana keşke türk olsaydı diyorum😞😞😞

• Evet yol yakınken dön derim canım gençsin daha bide eşini dostunu ailesini düşün çekebilecek misin daha çok zaman geçirirsen aşık olabilirsin :(

• Bulaşma

0|0
    0|0
    • Ya neden ki 😔

• Çapkın oluyorlar çok

• Canım seni gerçekten çok seviyorum diyor gözü dışarda değil aslında ama bilemiyorum işte whadappını gizlice kontrol ettim hep erkekti emin olamıyorum işte

• snapimde 7 tane arap var, yakışıklı çocuklar ama ben pek hoşlanmıyorum. yaşa ve öğren bence👍

0|0
    0|0
    • Canım bşraz bahseder misin kotu ozellikleri neler genelde kotu yorumlar geldi moralim bozuldu😔

• kendi ülkelerinde kadınlarla aynı odada dahi oturamazken, diğer ülkelerde sürekli bir avcı modunda takılan tipler benimkiler. bir de zengin kesimdenler. 2 tanesi özeldem yazdı ama cevap vermedim. genelleme yapmakta hoş olmaz zaten.

• Arap milleti illet pis bir millettir sanmıyorum içlerine girmeden bilemezsin neyin ne oldugunu

0|0
    0|0
    • nerden biliyosun ki? sen girdin mi. bence kimseyi böyle yargilama

• Belli sana ne kadar iyilikleri dokunduğu canım sıçtığın boku mu temizlediler ne bu minnet güldürüyosun 😂😂😂😂

• bana 2 ay kapilarini actilar yemeklerini paylastilar. tabi anlamazsin sen. bosver yorma kafani canım.

• Bilmem. Ama yabanci kadinlara gore Turk erkekleri gibidir. Yani ne olur ne olmaz dikkat et.

0|0
    0|0
    • Turk erkekleriyle kıyaslandığında daha mı kötü 😔

• Bilmem ayni diyorlar ama. Belki onlardan degildir. Bilemiyecegim. Yinede temkinli ol.

• Benim de sevgilim Arap ve anlaşıyor güzelce

0|0
    0|0
  • Çok ıyim helede seyleri🙊🙈🙈

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;