Cahil insanlarla mücadele etmek?

Gerçekten yoruldum artık mücadele etmekten, cahile laf anlatmaktan. Bu nasıl bir zihniyet? Erkek için gayet doğal karşılanan şeyleri kadınlar yapınca farklı bir şeymiş gibi yansıtılmasına tahammülüm asla yok. Bu türk erkeklerinin (genelinin) zihniyetlerini napacağız? Ya ben bu ülkeye fazlayım ya da bu ülkenin erkeklerinin (genelinin) beyinlerine oksijen gitmiyor.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gitmiyor diyil işlerine gelmiyor

1|0
    0|0
    • dunyadaki butun insanları , enpati, duygusal zeka, merhamet, bencilik gibi testlerine tabi tutup geçemeyenleri gaz odalarına atmalı.. gadarlık gibi biliyorum lakin kotulere merhamet, iyilere merhametsizlik oluyor

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle. En aydınıyım diyeni bile bu ülke de gerici. Türk birisiyle evlenip hayatımı karartmayacağım.

2|0
    0|0
    • Belki buluruz hem türk hem aydınını. 😒🙏

• Zor bence hiç karşılaşmadım. Benim ailem de aydın istediğimi giyerim mesela ama erkeklerin yaptığı şeyleri yapmama müdahale edilir "namus" söz konusu olduğu zaman da Türkiye de insanlar aynı.

• Ah o namus sadece bir kadın normal bir şeyi yapmak istediğinde ortaya çıkıyor. Erkeğin namusu yok? Neyse sinirlenmiycem 😤

Erkekler Ne Diyor 17

• erkeklerle kadınlar hiç bir zaman eşit olamaz her konuda öyle eğer eşit olsalardı aynı yaradılırlardı bu da benim bakış açım erkeklerin yaptıgı bişey erkeklere yakışır kızlara yakışmayabilir örneğin sigara içmek erkeqe yakışır kıza yakışmaz bana göre o ne öyle kız dediğin ya parfüm ya da kendii kokusu kokmalı bence.

0|0
    1|0
  • Bazı insanlar o kadar cahilki cahil olduğunu bile bilmiyorlar.

2|0
    0|0
    • Hoşgörü eşitlik ve adalet bir toplumda temel prensip olmalı , kimse kimseyi dışlamamalı, ezilenin, haksızlığa uğrayanın hakkını savunmak, aklı kalbi vicdanı olan herkesin vazifesidir. Toplumumuzda maalesef cinsiyet ve sınıf ayrımı hat safhada. Ve maalesef bu ayrımdan gelen zulmün en büyük payınıda kadınlar almakta. Toplumda kadına yönelik bazı tabular ve skolastik düşünceler maalesef kadına karşı bakış açısının bu denli ayrıma aşağılamaya yönelik olmasının en temel sebebi.

• Çok derin anlamlar taşıyor bu yazdıkların. Ve dibine kadar doğru.

• oksijen şart :D anladın sen onu? ;)
    https://i.resimyukle.xyz/CSWf4.gif

1|0
    0|0
  • Çevreni değiştir

1|0
    0|0
  • aynen bende
    ama artık uğraşmıyorum

1|0
    0|0
  • Kezban sin

0|0
    2|0
  • Aynen sorunlu

0|0
    0|0
  • Boşver izmire gel rahatına bak en ilerici zihniyet burda kimse karışmaz

0|0
    0|0
  • Mücadele etme boşver azalarak yok olacaklar.

0|0
    0|0
  • Irkçılık cahilliktir.

0|0
    0|0
  • erkek icin dogal karsilanan kadinlar icin farkli nirseymisgibi derken kastiniz nedir

0|0
    0|0
  • cahillikte konu ney ki yani

0|0
    0|0
  • genelleme yapma

0|0
    0|0
  • etme cahiller muhabbet😉

0|0
    0|0
  • erkek neyapiyorsa kadinda yapar

0|0
    0|0
  • Nerede yaşadığınıza bağlı.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayı acilen bırakman gerek.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimseyi ikna etmek için tartışma kavga etmek istiyorsan o başka

1|0
    1|0
  • Cahillik neyse de bazıları eğitilebiliyorda diğerleri bilmedikleri halde sadece kendleri varmış gibi illa onların dedikleri olucakmış gibi davranmaları beni deli ediyor bir tek onlar biliyor biz hiç bişey bilmiyoruz

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;