Yamiba fal sitesi?

Fal baktırmak istiyorum ama kararsızım yamiba bu aralar çok duyuyorum orda ki behfi ye baktırmak istiyorum daha önce baktıran oldu mu deneyimlerinizi yazar mısınız? Veya başka fal sitesi önerileriniz varsa oda olur :)

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

• Site değil bizzat kendim yildizname bakıyorum

0|0
    0|0
    • 😎😎😎ne güzel😎😎😎

En İyi Kız Görüşü

• Cok gereksiz her seferınde harika seyler soluyolar kı mutlu olup baska zamanlar da da yolla diye deymezz

0|0
    0|0
    • Aa hadi ya baktırdın mı ki? Peki başka önerin var mı fal için🙄

• İstanbuldaysann kadıkoy de ahmet var adam hakıkaten iyi ama bole sitelere tamah edilmez

• Tamam canım teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım ben binnaz ablaya baktırıyordum bir süre, özensiz özensiz kısa kısa alakasız yorumlar yapıyorlardı. Bana biraz kopyala-yapıştır gibi geliyor yolladıkları fallar. Pek orijinal cümleler değil ama yamiba diğerlerinden çok farklı. Gerçekten her falcının üslubu farklı, yorum tarzı farklı. Aşk konularında bir sorun olacaksa kahve piri behfi veya madam sarafina, kariyer konularında bir sorun olacaksa da madam sarafinaya özellikle tarot baktırmanı tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • Ben Danla'nın videosundan görüp baktırdım. Eskiden falcibacidaydım fakat şimdi Yamiba'ya geçtim. Öneririm.

2|0
    0|0
  • Derya abla

0|0
    1|0
    • Derya ablayı biliyorum da herkese aynı yorumları gönderiyor ✋🏻

Yükleniyor... ;