1.5 yaşındaki kedim kacti geri döner mi?

Dun saat 13.00 gibi kedim kapidan disariya cikmis farketmedik disaridaydik eve geldik yoktu apartmanin merdivenlerinde pati izleri vardi bodruma kadar inmis havalandirma camindan cikmis gitmis bütün her yeri ariyoruz butun sokaklara çöplere bakıyoruz yok erkek kediydi yavruyken almistik cins kedi değildi ama sokaga aliskin degil geceleri benimle beraber uyurdu ağlamaktan helâk olduk geri gelir mi? 😓😓

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• benim kedim de kaçmıştı ben buldum. kediler kaçtığı zaman evinden fazla uzaklaşmaz ama seni gördüğü zaman ses çıkarmaz saklanirlar evin etrafını iyi ara evde sürekli baktığı bir pencere varsa büyük ihtimal o penceren gördüğü bir yerlerdedir

1|0
    0|0
    • kac gun sonra bulmustun yaklasik otuz saat oldu disarida cok endiseleniyoruz 😓

• Ne yaptın var mı bir gelişme

• maalesef yok matematik hocama sordum onunda kacmis onceden iran kedisi 1 ay sonra gelmis kesin gelir seninkide dedi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 6

• Mart ayında dısarı salmadıysan artikinn😂

3|0
    0|0
  • Bırak hayvanı özgür kalsın doğaya alışsın hayvanların yeri evler, kafesler değil doğal yaşam ortamı sahipleniyorlar sonra büyüyüncede ya sokağa atıyorlar ya da barınağa geri gönderiyorlar

0|0
    1|0
    • bu zamana kadar evde yasadi nasil alissin sokaga barinaga verecek olsam ya da sokaga atacak olsam arar miyim hic almazdim yersiz yorum

• Ayyy kıyamam kiiii benimde kedim var gittiğini düşünemiyorum inşallah geri gelir ama sokağa alışkın değilse kokusunu takip ederek geriye döner siz aramaya devam edin apartmanın kapısını kontrol et bolca çok üzüldüm ya inşallah geri gelir 😑😑😭😭😭

1|0
    0|0
    • Inşallah gelir Allah kimseye yaşatmasın sokak sokak ariyoruz eşyalarını kapiya astik belki kokuyu duyar gelir 😓

• doner

1|0
    0|0
  • Kesin gelir ama kaybolmamıştır umarım

1|0
    0|0
  • Kaybolmuştur keşke arada gezdirseydin öğreniyorlar yolları

1|0
    0|0
    • Kacar korkusu ile bir türlü dışarı cikarmamistik 😓

• Şifreniz de mi yok. Mesela ben parmağımı şıklattığm zaman uzayda olsa duyar koştura koştura gelir

• aslinda poset seslerine karsi ilgisi vardi poset sesini duydugu an hemen kosar gelirdi

Yükleniyor... ;