Bayan kuaför dükkanı açmak istiyorum?

Bu konuda avantajlıyım cunku bır yakınımız var ıstanbulda bayagı şubesi olan bir kuaför markası. Hem yardımcı olacak hem reklam yapmış bır kuafor olucak.. Benım hıcbır tecrubem yok ama yatkınlıgım cok.. Bana akıl verin sizce girişmeli miyim bu işe..

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir Eski Bayan Kuaförü Olarak Nerde Yapiyor Istanbuda mesela senin tecruben felan yoksa dukkan neden aciyosunki biraz deneyik yasadiktan sonra acssn daha mantikli degilmi

1|0
    0|0
    • öğrenene kadar usta tutsam bıkac tane ben de başlarında dururum olmaz mı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayir tabiki bilmediğin iş para kazandırmaz asla en azından 1 yıl yanında çalış onsan sonra olabilir

1|0
    0|0
  • isi bilmeden ise girmeni tavsiye etmem ilk once bayan kuaforunde calisarak tecrube kazanman lazim

1|0
    0|0
    • Öğrenene kadar usta tutsam?

• Ama ben malıye okuyorum kendımı hıcbır alanda gelıstıremedım bu yuzden kendımı bıldım bılelı okuldan eve evden okula

• yani iste sorun burda tecruben yok ya maliye okuduysan o sartlarda is bulacaksin ya da ticaretle ugrasacaksan yapacagin iste tecrube sahibi olman gerekir hic bir sey disardan goruldugu gibi kolay degil inan buna

• Ağdaya gelirim

1|0
    0|0
  • Bencee cesarettin ve isteklii olmann gayett iyi vee yeter çünkü girişkenlikk varr

1|0
    0|0
  • Cebe bahşiş olayı doğru mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;