Esimi kedi alma konusunda nasil ikna edebilirim 🤔?

Annemlerin evinde kedim vardi, simdi esim kedilerle pek hoslasmiyor diye yeni kedi alamiyorum. Kedileri cok severim ama esim istemiyor evde bakmami. Nasil ikna edebilirim bu konuda onu?

0|1
107

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilim de hiç sevmezdi, ben alıştırdım evdeki yemekleri kendi kedilere indiriyor, kedileri boynuna falan sokuyor, kedi istiyor şu an. Çok ağırdan al hayvan sevgisini alttan alttan aşıla. Mesela yavru kediler... Arkadaşım yazlığa gidiyor üç gün kalacak sadece diyerek sokaktan al bitane öyle öyle alıştır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• eve bir kedi gelse sevecektir ama işte o ilk adımı attırmak önemli

1|0
    0|0
    • Kedilerle arasi pek yok :/

• Fark etmez bende fazla kedi seven biri değildim ama eve kedi gelince kapının önünde beni beklemesi sesimi duyduğunda koşa koşa gelmesi hoşuna gidiyor :D

• Süpriz yapıp alsan

1|0
    0|0
  • Bende kedi seviyorum ama sevglim evlenince almayalım diyor eve bende onu ikna edemiyorum

1|0
    0|0
  • belkide dişiliğini kullanmalısın fantazi olacak şekilse bir kedi kadın kostümü bul ve ona unutamayacağı bir gece yaşat belki kedilere olan bakış açısı değişir ve izin verir:)

0|0
    0|0
  • Senin sevmediğin bişey için o seni ikna etmek istese ne dersin

0|0
    0|0
  • Ne edecen kediyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Beni seviyorsa mutlu olmamı istiyorsan kedi al bana de

1|0
    0|0
  • eve fare at

1|0
    0|0
  • Annenlerdekı kedine ne oldu?

0|0
    2|0
    • Annemlerde hala, 10 yasinda oldugu icin onlarda cok baglandi esimde istemedigi icin eve alamadim bende

• Ne yani 10 yıl sonra taşınmam gerekirse kedim alıştı geri kaçar dıye kedıyı eskı evde bırakıp mı tasınmalıyım? Kedinin sahibi yanında olduğu sürece eve uyum sağlar. Bu bir sıkıntı değildir. 10 yaşında kedisi olan tanıdığımda var evli. Kedisini bırakmadı arada sırada 1 haftalıgına annesıne bırakıyor, anneside özlüyor dıye o kadar.
      Evet sevmıyorsun sen, sevsen yeni kedi düşğnmezdin ikna edip eski kedini yanına almayı düşünürdün. Alışmışmış, kaçarmış hikaye...

• Kedinin asil sahibi annem, o yuzden annemde bana vermek istemez kocamda eve almak istemez ki sen beni tanimadan etmeden kedi sevmiyosun diyemezsin. Bizde boyle tatlim annem vermek istemiyor kocamda evde istemiyor bu kadar basit bende ikna etmeye calisiyorum o yuzden boyle bir soru sordum. Burda sacma sapan onyarginla bos yapma bana. Adam akilli cevap vericeksen ver vermiceksen hic yazma bu kadar basit?

• Gonlunden gecerse Evet der birzaman

1|0
    0|0
  • Bence saygı duy

1|0
    0|0
  • Sevmiyorsa saygı duyun derim.

1|0
    0|0
  • bişey dicem ama olmucak canım :)

1|0
    0|0