Arkadaşlar sıvı keratin nereden bulabilirim?

Selamünaleyküm öncelikle Saç bakımı yapmak için sıvı keratin alacağım nereden bulabilirim? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim :) Teşekkürler :)

0|0
179

En İyi Erkek Görüşü

• ve aleykümselam kardeş.. sanırım bunu en sağlıklı yönüyle eczaneler temin edebilir.. bildiğimden değil sadece fikir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eczanelerde vardır bence yoksa da alma sağlıklı değildir zaten :)

0|0
    0|0
    • Eczanelerde de katkısız keratin yok maalesef. Hepsinde sentetik karışımlar formüller halinde satılıyor. Katkısız keratin olsa çok çok faydalı, hem de doğal oluyor, saça ve cilde yan etkisi de olmuyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazı sampuanların ıcınde mevcut dıye bılıyoruum ama tekıl olarak genelde kımya veya laboratuar ozellıgı tasıyan yerlerden bulabılırısn dıye dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • Maalesef keratin şampuanların içinde pek bir faydalı olmuyor. Bunlar hep reklam amaçlı satış amaçlı pazarlama taktikleri. Bence en iyisi direk katkısız keratin serum bulup saç boylarına sürmek. Kesin daha iyi netice alınır. Kimya ve laboratuvar firmalarından almak fikriniz doğru ancak, için de en az 2-3 bidon almanız lazım. o da büyük paralar lazım.

• Liguit mi ne var ondan alcam bende yazın

1|0
    0|0
  • aktarlarda bulunuyordu bir ara hala var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Katkısız, doğal, sıvı keratinin en güzelini keratinbakim sitesinde gördüm. Bütün kullananlarda yüzde yüz olumlu ve kalıcı etki olmuş. Ama katkısız, saf fhidrolize sıvı keratin olduğu ve diğer proteinlerle de zenginleştitldiği için fiyatı biraz pahalı. 29 tl diye hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Eczanelerde olabilir

0|0
    0|0
  • schartkoft mu ne onu kullanıyorum ben. iyi ancak sular kireçliolduğu için pek bir işe yaradığını söyleyemem

0|0
    0|0
  • Aktara bir sorun isterseniz.

0|0
    0|0
  • Kuaför de yaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• zararlı olan keratin değil brezilya fönüdür , keratin brezilya fönü öncesi uygulanır ondan zararlı sanılır halbuki saçı yıpratan peroksittir
    neyse soruya gelelim
    gliss in pembesi vardı bir zamanlar
    inanılmaz parlaklık ve yumuşaklık sağlıyordu artık o yok
    profesiyonel bir şey istiyorsan loreal in var
    normal şampuandan 3 3,5 kat pahalı ama hakkını veriyor aldıkları paranın
    GKhair diye bir markanın da maskesi var evde uygulayabilirsin saç boyası gibi
    fiyatını bilmiyorum tabi onun
    bu iki marka süpürgeyi bile ipek yapar

1|0
    0|0
  • Aleynaaleykumselam kuaför malzemeleri satan her yerde var özellikle toptancılar da ama olduğun yerde bunlar yoksa hepsiburada. com da da vardı.

0|0
    0|0
  • Liguit mi ne var

1|0
    0|0
  • kuaforde yaptır sacların cok parlak oluyo

0|0
    0|0
    • sen yaptrdınmı ne kadara yapıyolar ben 40 tl veriyorm ama o maskeyı bugun internetten gördüm 20 tlyfi farması keratin adı

• Sade olarak dısarıda satmıyorlar bılıyorum. Zararlı olabılecegınden. bır kuaföre gıdıp keratın maskesı yaptırabılırsın tabi... Yıne tehlıkelı dıyorlar bende sormustum cogu yapmıyor

0|0
    0|0
    • evde kendim yapacağım zaten

• Kuaförde de yaptırsanız keratin maskesinin içinde olan keratinler değil de sentetikler saça yapışır ve siz onu keratin zannedersiniz. Bir kaç gün sonra da saçlar yıkandıkça hiçbir eseri kalmaz. Fakat katkısız keratin serum yüklerseniz kalıcılığı en az 6 ay sürer.

• Katkısız keratin satışı başlamış, ben keratin araştırırken denk geldi. Hem keratin bir protein ve kimyasal içermez diye okudum.. Tehlikeli olan formaldehit denilen kimyasalların kralı olan bir zehirdir. Zehirin içine keratin değil bal katsan ne işe yarar, anlayın. Siz Katkısız Keratini bulun da başınızın tacı olsun...

• Ya onunnyerine turuncu elidor serisini kullan.

0|0
    0|0
  • Kuaförün e soyle getirtsin sana

0|0
    0|0
  • Eczaneye sor

0|0
    0|0
  • Gliss ürünlerinde var.

0|0
    0|0
  • gliss- ultimate repair siyah serisi sıvı keratin içeriyo diğer şampuanlardan 3 kat fazla çok memnunum saçlarımı yumuşacık yapıyo kokusuda çok güzel

0|0
    0|0
  • Doa kimyanin sitesinde ormustum 5tl bir fiyati vardi

0|0
    0|0
  • eczanelerde vardır herhalde.

0|0
    0|0
  • selam keratini nerden temin edebilirim

0|0
    0|0
    • katkısız keratin yazarak google da ara tam karşına çıkacaktır. Ya da keratinbakim. com sitesinde de vardı bir ara.

• @Sabrikaya Çok güzel bir site ben sürekli oradan saf keratin alıp saçıma yapıyorum, gerçekten etkisi mükemmel. Diğer ürünleri de aynen çok güzel. Organık içerikli şampuan maske ve kremi var. Hepsın aldım yine alacağım.

• bir ise yaramiyor

0|0
    0|0
  • Büyük marketlerin sampuan, sac bakımı reyonunda veya kozmetik magazalarında bulunur. Gliss markasının keratini mevcut.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler markada da sorun var hangisini alsam diye şaşırıyor insan

• Canım Glissin ki kımyasal ve sentetik içerikli formül, asla bir işe yaramaz. Etkisi bir gün. Gerçek katkısız keratin olursa saçtan akmaz, süreklı etkısı kalır.

• @Ayşenurlu canım ya nerden bulabiliriz google yazdgnda bir sürü şey cıkıyo yardmcı olabilirmisin

• kuaförde satıyolarrdı bana her gittiğimde soruyolar hatta almak istemez misin falan filan...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;