Telefonum meşgulken arayan kişi 'ulaşılamıyor' sesi duysun istiyorum, bilen var mı?

doğa00
Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor....

benim telefonum meşgulken arkadan arayan kişi ulaşılamıyor sesi duysun istiyorum bilen var mı cidden çok gerekli
Güncellemeler
+1 yıl
engelleme diye bi özellik var zaten ama onu istemiyorum arayınca ulaşılamıyor duysun yönlendirme dışında başka çözüm varmıdır
Telefonum meşgulken arayan kişi 'ulaşılamıyor' sesi duysun istiyorum, bilen var mı?