Çok bunaldım yardımcı olun?

Gizli Üye
Her şeyden çok bunaldım, sürekli övülmekten vs. Amacım burda kendi ölüp yere göğe çıkartmak değil ama ben artık gelemiyorum. Ben lise son sınıf öğrencisiyim üniversiteye hazırlanıyorum karnem gayet iyiydi bilgisayarlarda aram iyi bilgisayar okuduğum icin ailede beni yere göğe çıkartıyorlar bir de mühendislik istiyorum kücük yegenlerim derslerde takıldığında yardımcı olabiliyorum ve baa cok güveniyolar güzel bir iş yaptığım zaman o kadar çok övüyolarki teyzemler gelir öyle böyle överler dayımlara giderim överlerde överler, çok güzel, çok hamarat, çok akıllı bilmem ne ilkokul 4. Sınıfa giden bir ıtanıdığım var çocuğun ıngilizcesi hiç yok o yüzden de bendende özel ders istediler ingilizce için şimdi takır takır ingilizce konuşamıyorum ama anlatıcak kadar biliyorum bende kabul edip özel ders vermeye başladım bugün babama anlattım bu durumu sonra ablam falan bu kız çok akıllı çok zeki ıngilizcesi mükemmel ama yok böyle övmeler ya ufacık güzel bir sey yapsam yere göğe çıkartıyorlar bugün de teyzem bide sen üniversiteyi kazansan bir tek kanatların eksik olur dedi ay ben gerçekten bunaldım adam akıllı sınava calisabildigim yok sınavda toslicam ama benden beklentileri çok yüksek ümitlerini suya düşürmek istemiyorum ama diğer taraftan da artık bunalıyorum ya napıcam ben
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Çok bunaldım yardımcı olun?
11 Görüş