Sevgilimle yeni çıkmaya başladık ama ona yakın olamıyorum ne yapmalıyım ?

kübraşhn
işin aslı şu ki sürekli sevgilimi kime sorsam adamın dibidir ağırdır falan gibi cevaplar geliyor bu nedenle onunla nasıl konuşmam gerektiğini ve nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum . Nasıl desem mesela sevgi sözcüklerini onun kullanmasına rağmen kullanmıyorum yanına yanaşmıyorum ve işin kötü yanı daha önceki ilişkilerimde daha rahattım birde sevgililer gününde hediye almam gerekiyor fakat daha yeni çıktığımaya başladığımız için abartı bir şey almak mantığıma yatmıyor sizce ne yapmalıyım
Güncellemeler
+1 yıl
yanlış anlaşıldım sevgilimi seviyorum ve onunla mutluyum yalnızca yanında rahat olamıyorum kızdırmaktan korkuyorum mesela ,arkadaşlarına sormaya gelincede bu çıkmadan önce yaptığım bir şeydi zaten ,sorduğum herkes adamın dibi delikanlı vs şeyler söyledi,son olarak yeni olduğumuz için ufak ama akılda kalan bir hediye istiyorum ama hiç bir fkrim yok :(
Sevgilimle yeni çıkmaya başladık ama ona yakın olamıyorum ne yapmalıyım ?