Arkadaşlar bu arkadaşın boyu ekin mert daymaz internette 1.85 diyor ama bir bakarmsıınz?

ilayda222
arkadaşlar best model of turkey katılım şartı erkeklerde en az 1.80 boy soldaki ekinin boyu internette 1.85 diyo sağdaki arkadaşın boyu en az 1.80 kabul edersek arada 5cmmi var sizce?
Arkadaşlar bu arkadaşın boyu ekin mert daymaz internette 1.85 diyor ama bir bakarmsıınz ?

Arkadaşlar bu arkadaşın boyu ekin mert daymaz internette 1.85 diyor ama bir bakarmsıınz?

Güncellemeler
+1 yıl
ya da şöyle diyim bu ekin sizce nekadardır boyu :D?
Arkadaşlar bu arkadaşın boyu ekin mert daymaz internette 1.85 diyor ama bir bakarmsıınz?