YGS barajını geçmek zor mu kolay mı?

SiriSevecen
Arkadaşlar YGS ye gireceğim. 180 barajını geçememekten korkuyorum. İstanbul içinde bir üniversiteyi kazanmak istiyorum. Bölüm tbana puanı 420. Ben YGS den kaç almalıyım ki LYS den aldıklarımla istanbuldan üniversite kazanayım?
Zor
Kolay
Ne zor Ne Kolay
Daha önce girmediğim için bilmiyorum.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar kusura bakmayın. Barajı geçmekten korkuyorum derken sınav zorluğunu kastetmiştim.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bu sıınavsız geçiş ücreti ne demek? Sadece meslek lisesi okuyanlar mı yatırıyor bu ücreti? ben açık lise genel kültür mezunuyum. Bu ücreti yatırmam gerekli mi?

YGS barajını geçmek zor mu kolay mı?