1 ay

Beni her yerden boştan yere engelledi?

Gizli Üye

Instagram'dan mesaj geldi. Size duyguları olan biri önceden görüyordum açılamadım. Yüzüme karşı söylemekten çekinmiş. 4 yıl önce eski çalıştığım iş yerine evrak getiriyormuş orada görmüş. 34 yaşında. Dedim bu kadar zaman neredeydin. İsmimi soy ismimi nerden buldun dedim. Bir şekilde buldum dedi. Bunla 1 hafta yazıştık. Dedim seni görmek istiyorum. Bu vardiyalı çalışıyordu sabah 5 te kalkıp öğlen 4 geliyordu. Akşama doğru mesaj yok baktım uykuya dalmış. Sonra da kızıyordu insan yazar merak eder diye. Her sabah günaydın mesajları gayet iyiydik. Soğuk davransam yaz derdi. Tek pazarımız vardı. Cumartesi ayarlayamadık mesaj gelmedi her zaman ki gibi uyudu sandım. Buluşacaktık. Hemen sabah saat 12 de mesaj geldi dün annem bayıldı acil hastaneye götürdük telefonu evde bıraktım dedi. Annesi 60 babası 70 yaşında. Bahane felan sandım. Biraz kızdım dedim sen evlimisin yoksa dedim. Ama tatlıya bağladım hala yazıyordum ona. Ondan sonra trip atmaya başladı. Bu şimdi pazardan itibaren gece işe gidecek bütün gün yatacak. Uyumuş kalkmış. Az öncede mesaj aldım. Kusura bakma sana ayıracak vaktim yok anne babam sorumluluklarım var yazmış Güzel bir hayat seni beklesin. Böyle olmasını istemezdim demiş. Her yerden engellemiş beni. Çok kırıldım. Sizce haklı mı?

Beni her yerden boştan yere engelledi?
29 Cevap