Rüyalarımızda gördüğümüz insanlar gerçek hayatta bizi özleyen insanlar mıdır?

beenimo
Rüyanızda gördüğünüz insanlar, gerçek hayatta sizi özleyen insanlardır. Bunu da öyle duydum koca bir yalan kanımca ya sizce?
rüyada gördüğümüz kişiler bizi mi özlemiş demek?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok duydum ama hiç mantıklı gelmedi..Mutlu olmak kendini kandırmak için uydurulmuş koca bir yalan gibi daha çok ..
Güncellemeler
+1 yıl
Bİrde rüyamızda hep tanımadığımız kişileri gördüğümüzü söyleriz.Böyle bir şey yokmuş..Yani rüyamıza giren her insanın yüzünü bir kerecikte olsa bir yerde gördüğümüz insanlarmış.Çünkü beynimiz uyurken yeni ifadeler oluşturamazmış.Bunun doğruluğuna inanırım ama :)
Rüyalarımızda gördüğümüz insanlar gerçek hayatta bizi özleyen insanlar mıdır?