Çamaşır makinesi çalışırken elektrikler kesilirse, geldiğinde tekrar kaldığı yerden mi devam ediyor?

barbelba

Kızlar, çamaşır makinesi çalışırken elektrik kesilirse ne olur?

Çamaşır makinesi çalışırken elektrikler kesilirse, geldiğinde tekrar kaldığı yerden mi devam ediyor?
Çamaşır makinesi elektrik kesintisi olduğunda ne olur? Mesela çamaşır makinesi çalışırken elektrikler kesilirse geldiğinde tekrar kaldığı yerden mi devam ediyor? Diyelim ki, çamaşır makinesi çalışırken elektrik kesildi, bulaşık makinesi çalışırken elektrik kesildi gelince makineye ne oluyor? Elektrik kesintisi sonrası çamaşır makinesi çalışmıyor da benim, acaba bu durum normal mi, yoksa benim makine mi gitti?
Çamaşır makinesi çalışırken elektrikler kesilirse, geldiğinde tekrar kaldığı yerden mi devam ediyor?