Minyon değilim ama ciddiye alinmiyorum? Görmezden geliniyorum? Acil?

Gizli Üye

Ya neden ciddiye alinmiyorum? Is yerinde falan? Acaba giydiklerimden mi? Neler giymem gerek? 21 yasindayim ve cocuk gibi gorunuyorum ya cok minyonda falalan dadegilim 165 boy nasim bir boy iyi mi? Niye ciddiye alinmiyorum? Utangacim nasil kararli emin ozguvenli olurum? Hep ozguvensiz duruyorum auram mi dusuk anlamiyorum ki?

Boyum nasil? Ciddiye alinmicak gibi miyim?

Minyon değilim ama ciddiye alinmiyorum? Görmezden geliniyorum? Acil?