Arkadaşlar bana yardım edin lütfen bu adam beni öldürürse napacagım?

Gizli Üye
Arkadaşlar bana yardım edin lütfen bu adam beni öldürürse napacagım?
Lütfen bı akıl verin polise gıttım poliste sarktı bana bu adam numaramı bıeyrden bulmus benı de eve kadar takip etti evimi ogrendı evime cıktı kapıyı actım baktm ki o zorla kapattım suratına hergun evime gelip bekliyor sitenin onunde cok korkuyorum
Arkadaşlar bana yardım edin lütfen bu adam beni öldürürse napacagım?