1 ay

Türkiye de en çok sevdiğiniz şeyler?

nyanya1384
ben özellikle kendi adıma bir kaç, beni mutlu eden güzel ayrıntılar paylaşmak isterim. siz de sizinkileri yorumlara yazın🥰
Multi kültürel olmasıyla birlikte, ırkçılığa asla yer vermez bazı sokaklar!! Araplar kendilerini daima evlerinde hissederler💖
Türk misafir perverliğinin en güzel kanıtlarından biridir sahildeki şu görüntüler. Kendi sahillerinde yürüyüş yapmak yerine, sahilleri suriyeli misafirlerine devretmiştir. Çünkü misafir en iyisini hak eder🌊📿
Cinsiyetcilik asla yapılmaz!! Özellikle, Kızlarımızın iyiliğini ve mutluluğunu düşününen sayısız insan vardır 💅💕
Kriz anında herkes ne yapılacağını bilir. İşi şansa bırakmamak için, yangın gibi kritik durumlarda, bilimin en önemli alanından faydalanılır. Bu alan tabi ki duadır💗Çünkü dua bütün musibetleri def eder. 🤲

Umarım sorumu beğenmışsınızdır. ben yazarken çok duygulandım çünkü. Türkiye uçuyo huiiiii ✈️🥺
türkiye ile ilgili herşeyi seviyorum 🎠
A seç
uçuyoruz huiii🚀
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
arap seviciliği yapan herkesin yorumlarını silerim. benim sorularımda diktatörlük hakim. alıştınız zaten, garipseyeceğinizi düşünmüyorum. ifade özgürlüğünü başka yerde dilenin.
12
3
Görüşünü yaz