Kendime şöyle aktivite bulsam çok güzel olur ama bulamıyorum?

Excitement3417
Selam dostlar kendime şöyle çok güzel aktiviteler bulsam mesela örneğin beni sabahtan akşama kadar yıllardır dışarı çıkarmayacak kadar güzel aktiviteler bulsam halbuki çok güzel olurdu ama bulunmuyor ki o aktiviteler de gerçekten de hiç keşke bulunsa diyorum bulmak için ne tarz yöntemler kullanmalıyımdır böyle her şeyi unutturacak her şeyi silip atacak kadar mesela bu yüzden önerileriniz nelerdir
Kendime şöyle aktivite bulsam çok güzel olur ama bulamıyorum?