Canlı Maymun Lokantası?

ALACAKARAN
Öncelikle izlerken tüylerim diken diken oldu. Bir nevi yazıda izlediklerimi anlatacağım.
Lokantada masa da zengin kişiler vardır. Adı üstünde Canlı Maymun Lokantası...

Masada herkesin önünde tabakları hazır yemeği beklerler. Ancak yemek pişirilmemiştir.
Masanın ortasında maymunun başı, masanın üst yüzeyinde, gövdesi ise masanın altında kalacak şekilde bir düzenek yerleştirilmiş. Maymunun sadece başını görebiliyorsunuz. Maymun bağıyım yani tutsak edildi masa etrafında dört dönüyor ancak kurtulması imkansız. Maymunun başına çekiç benzeri aletle vuruyorlar. maymunun kafasının kırılmasına neden oluyor. Masadakiler daha sonra beyni çıkarıp bölüşüyorlar ve maymunun beynini yiyorlar.

Ne düşünüyorsunuz?
Canlı Maymun Lokantası?