12 gü

Onunla calismak istemiyorum, ne yapmaliyim?

Gizli Üye
Magaza Sorumlusu olarak calistigim A101'de bi musteri meyve sebze alirken personelimden poseti acip onune tutmasini istemis icine doldurabilmek icin. O da sadece poseti vermis. acip onune tutmamis bile bile. Acmak zorunda degilmis. Eli ayagi varmis bilmem ne. Kolesi degilmis. Adam gitti mallari kolileri firlatti kufurler ederek sinirden. Kasalardan biri bi kadina geldi. Kadin adamla polislik oldu. Su kizin a. ptal bir trip yuzunden sebep oldugu seylere bakar misin. Abiyi sakinlestirmeye calistim ne istiyorsa bizzat posetledim kapiya kadar goturdum eline verdim. Ama yine de cok sinirliydi. Herkes adama kizdi personelimden taraf oldular bizi sikayet eden olmadi ama ben onlara inanmiyorum. Sonucta olay esnasinda depodaydim sonradan geldim bence onlarin dedikleri kadar masum degil kim bilir neler demistir. Tamam o abi haldir huldur bir abi ama suyuna gidince bir sey yapmiyordu. Sonucta koleyiz hepimiz. Ne deniyorsa yapacaksin ne demek kole degiliz tabii ki koleyiz. Napacaz?
Bir de bana karisiyor baska yerlerde de bu sekilde davranarak istediklerini yaptirabilirmis. Baskalarina yansimasi olacak bir durummus neden magandalik yapmasina ragmen istedigini veriyormusum cocugum olunca boyle mi yetistirecekmisim.
Ben cikardim bolge sorumlusu ise geri almis.
Ama onu istemem her seye itiraz ediyor kendini bilmez. En azindan subesi degissin ama degistirmiyorlar.
Bir sekilde kandirip ben mi aklina soksam baska subeyi? Burasi evine yakin diye buradan gitmek istemiyor. Ne desem ki daha uzak yeri daha cok sevsin?
Onunla calismak istemiyorum, ne yapmaliyim?
7
3
Görüşünü yaz