Bacaklarım neden ağrıyor?

pinzoe
çarşamba sabahı bacaklarımdaki ilginç ağrıyla uyandım yalnız sadece yürürken baldırlarım ağrıyor sanki çok spor yapmışım gibi içi acıyor baldırlarımın bununla beraber boğazım da ağrıyordu dün işe giderken katbe kat artmıştı yürürken çok zorlandım ve işten dönerken işkence gibiydi vapura kadar arkadaşlar yardım etti sonra taksiye bindim öyle gidebildim eve. Özellikle merdiven inerken bir işkence. Ama dün şunu farkettim büyük adımlar atamıyorum yani hiç atamıyorum.. Bacaklarımın bazı yerlerini hissetmiyorum sanki.. Boğazım da bacaklarım da hala acıyor .. Sigara yüzünden damar tıkanıklığı olabilir mi? Bügun hastaneye gidicez ama hangi bölüme gidebiliriz? Bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin nolur:( Yoksa ben sakat mı kalıcam:'((((
Güncellemeler
+1 yıl
Damarlarda ödem ve iltihaplanma olmuş ileride varise çevirirmiş:( Teşekkürler herkese..
Bacaklarım neden ağrıyor?