Otomatik ekran dönme açık olduğu halde erken dönmüyor yardımcı olabilir misiniz?

Karanfil26
Arkadaşlar dün gece telefonum yana falan dönüyordu ekran da şarj da taktım sabah kalktım telefonum yana dönmüyor otomatik olarak sebebi ne olabilir telefonumu düşürmedim de sensoru ile alakalı bir şey herhalde telefonumun markası da samsung galaxy s7 edge arkadaşlar lütfen yardımcı olun?
Otomatik ekran dönme açık olduğu halde erken dönmüyor yardımcı olabilir misiniz?